- Domov
- Osvetlenie
- Detská nástenná lampička SWAN LED
Detská nástenná lampička SWAN LED
Telefonická objednávka
Moderné nástenné svietidlo s integrovanou policou a LED podsvietením v tvare labute bude ideálnym osvetlením do detskej izby. Integrovaná polica poskytuje praktický úložný priestor, na ktorom je možné umiestniť knižky, hračky alebo iné dôležité veci. Vďaka LED svetelným zdrojom je svietidlo energeticky účinné a zaisťuje úsporu energie. Lampička je vybavená napájacím káblom so spínačom.
Dostupné aj vo verzii bez kábla.
Farba:
ružová / biela
Materiál:
drevo / kov
Rozmery:
šírka: 44 cm
hĺbka: 12 cm
výška: 27 cm
rozmer poličky: 30x8, 3 cm
napätie: 230V/ 50Hz
svetelný tok 250 lm
teplota farieb: 4000K
Hmotnosť:
0,8 kg
| FARBA |
|
|---|---|
| URČENIE PODĽA MIESTNOSTÍ | Detská izba |
| ŠTÝL | Moderný, Detský |
| ŠÍRKA | 44 cm |
| HĹBKA | 12 cm |
| VÝŠKA | 27 cm |
| HMOTNOSŤ | 0,8 kg |
| MATERIÁL | Kov, MDF doska |
| TYP LAMPY | Nástenná |
| POČET TIENIDIEL | 1 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Detské kreslo mäkký plyš Dekorhome
Detská posteľ 90x200 borovice Dekorhome
Detská posteľ 90x200 borovice Dekorhome
Biela
Nie je skladom
407.90 €
Prírodné drevo
Nie je skladom
335.60 €
Tmavosivá
Odoslanie do 10 dní
401.40 €
Detská jedálenská stolička 3v1 so stolíkom Dekorhome
Detská jedálenská stolička 3v1 so stolíkom Dekorhome
Ružová
Nie je skladom
207.90 €
Modrá / zelená
Nie je skladom
225.90 €
Detská závesná lampa STARS 1xE27
Detská závesná lampa STARS 1xE27
Bílá / zlatá
Odoslanie do 14 dní
28.50 €
Zlatá / modrá
Odoslanie do 14 dní
29.80 €




