- Domov
- Obývacia izba
- Sedacie súpravy
- Chesterfield rohová sedacia súprava ZETHOS Dekorhome
Chesterfield rohová sedacia súprava ZETHOS Dekorhome
Telefonická objednávka
Elegantná rohová sedacia súprava ZETHOS v chesterfield štýle. Ideálne do dizajnovej obývacej izby, klubovne alebo spoločenských priestorov.
Konštrukcia sedačky je vyrobená z tvrdého dreva, ktoré ponúka optimálnu stabilitu. Sedačka je čalúnená látkou z mikrovlákna s efektom brúsenej kože vo farebnom prevedení: hnedá. Čalúnenie je zdobené výrazným dekoratívnym prešívaním. Sedacia súprava stojí na kovových nohách lakovaných čiernou farbou.
Odporúčame kombinovať s ďalšími komponentmi zo série ZETHOS.
Farba:
hnedá
Materiál:
látka (100% Polyester) / drevo / kov
Rozmery:
šírka: 275 cm
hĺbka: 162 cm
výška: 72 cm
šírka sedu: 220 cm
hĺbka sedu: 62 cm
výška sedu: 49 cm
výška chrbtovej opierky: 33 cm
výška nožičiek: 13 cm
rozmer otomanu: 103 x 130 cm
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Chesterfield |
| ŠÍRKA | 275 cm |
| HĹBKA | 162 cm |
| VÝŠKA | 72 cm |
| MATERIÁL | Látka, Masívne drevo |
| ŠÍRKA SEDU | 220 cm |
| HĹBKA SEDU | 62 cm |
| VÝŠKA SEDU | 49 cm |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 33 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| ORIENTÁCIA POHOVKY | Pravá |
| ROZKLADACIA | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Chesterfield |
| ŠÍRKA | 275 cm |
| HĹBKA | 162 cm |
| VÝŠKA | 72 cm |
| MATERIÁL | Látka, Masívne drevo |
| ŠÍRKA SEDU | 220 cm |
| HĹBKA SEDU | 62 cm |
| VÝŠKA SEDU | 49 cm |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 33 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| ORIENTÁCIA POHOVKY | Pravá |
| ROZKLADACIA | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Chesterfield taburet ZETHOS Dekorhome
Chesterfield taburet ZETHOS Dekorhome
Hnedá
Odoslanie do 14 dní
305.60 €
Sivá
Nie je skladom
284 €
Krémová
Odoslanie do 14 dní
284 €
Smaragdová
Nie je skladom
274.50 €
Hořčicová
Odoslanie do 14 dní
284 €
Chesterfield kreslo ZETHOS Dekorhome
Chesterfield kreslo ZETHOS Dekorhome
Hnedá
Nie je skladom
827.10 €
Sivá
Odoslanie do 14 dní
753.80 €
Béžová
Odoslanie do 14 dní
615.90 €
Konferenčný stolík ESUS 80 cm Dekorhome
Konferenčný stolík ESUS 80 cm Dekorhome
Zlatá
Odoslanie do 14 dní
434.90 €
Měděná
Odoslanie do 14 dní
434.90 €
Stříbrná
Odoslanie do 14 dní
434.90 €
Konferenčný stolík PALLAS Dekorhome
Chesterfield taburet ZETHOS Dekorhome
Chesterfield taburet ZETHOS Dekorhome
Čierna
Odoslanie do 14 dní
90.10 €
Ružová
Odoslanie do 14 dní
90.10 €
Sivá
Odoslanie do 14 dní
90.10 €
Smaragdová
Odoslanie do 14 dní
90.10 €
Kreslo DIKÉ Dekorhome
Jedálenská lavica ZETHOS Dekorhome
Jedálenská lavica ZETHOS Dekorhome
Čierna
Odoslanie do 14 dní
184.60 €
Sivá
Odoslanie do 14 dní
284 €








