- Domov
- Osvetlenie
- Bodové svetlá
- Bodové svetlo SK-89
Bodové svetlo SK-89
Kód produktu: CA-2284194
Telefonická objednávka
Zlaté bodové svetlo je veľmi unikátne a impresívne. Tienidlo v tvare diamantu je skvelý výrazný kúsok pre tých, čo obľubujú priamočiaru, minimalistickú eleganciu. Perfektne sa hodí do retro alebo vintage štylizovaných interiérov.
Balenie neobsahuje žiarovky.
Farba:
zlatá
Materiál:
kov
Rozmery:
šírka: 9 cm
hĺbka: 9 cm
výška: 8,5 cm
pätica: E14 max. 40W
Hmotnosť:
0,2 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| URČENIE PODĽA MIESTNOSTÍ | Pracovňa / kancelária, Kúpeľňa |
| ŠTÝL | Art Deco, Moderný, Elegantný, Industriálny |
| TVAR | Guľatý |
| ŠÍRKA | 9 cm |
| HĹBKA | 9 cm |
| VÝŠKA | 8,5 cm |
| MATERIÁL | Kov |
| TYP LAMPY | Stropné |
| POČET TIENIDIEL | 1 |
| ZÁVIT PRE ŽIAROVKU | G9 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty5
Nástenná dekorácia žralok DAKENTA 2 ks Dekorhome
Varianty produktu
Zlatá
Odoslanie do 14 dní
210.80 €
Stříbrná
Nie je skladom
206 €
Nástenná dekorácia žralok DAKENTA 2 ks Dekorhome
Zlatá
Odoslanie do 14 dní
210.80 €
Stříbrná
Nie je skladom
206 €
Odoslanie do 14 dní
od 206 €
275 €
Přidat do oblíbených
Dekoračný svietnik ARIADNA Dekorhome
Varianty produktu
Zlatá
Odoslanie do 14 dní
77.10 €
Stříbrná
Odoslanie do 14 dní
72.80 €
Dekoračný svietnik ARIADNA Dekorhome
Zlatá
Odoslanie do 14 dní
77.10 €
Stříbrná
Odoslanie do 14 dní
72.80 €
Odoslanie do 14 dní
od 72.80 €
101.30 €
Přidat do oblíbených
Konferenčný stolík ESUS 75 cm Dekorhome
Varianty produktu
Zlatá
Odoslanie do 14 dní
275.40 €
Stříbrná
Odoslanie do 14 dní
275.40 €
Akácie
Odoslanie do 14 dní
275.40 €
Konferenčný stolík ESUS 75 cm Dekorhome
Zlatá
Odoslanie do 14 dní
275.40 €
Stříbrná
Odoslanie do 14 dní
275.40 €
Akácie
Odoslanie do 14 dní
275.40 €
Odoslanie do 14 dní
275.40 €
361.80 €
Přidat do oblíbených



