- Domov
- Osvetlenie
- LED svetlá a osvetlenie
- Biela LED nástenná lampa s poličkou na telefón USB nabíjačka Compact
Biela LED nástenná lampa s poličkou na telefón USB nabíjačka Compact
Kód produktu: CA-21-76052
Telefonická objednávka
Moderná LED lampa s poličkou a vstavanou USB zásuvkou, vďaka ktorej si môžete nabiť telefón alebo iné zariadenie.
Vstavaný LED modul je praktické a energeticky úsporné riešenie, ktoré vytvára príjemné svetlo.
Univerzálna biela farba rámu mu umožní, aby sa hodil do mnohých aranžmánov.
Rozmery:
šírka: 15 cm
dĺžka/hĺbka: 13 cm
výška: 23 cm Zobraziť viac
Rozmery:
šírka: 15 cm
dĺžka/hĺbka: 13 cm
výška: 23 cm Zobraziť viac
Parametre
| FARBA |
|
|---|---|
| URČENIE PODĽA MIESTNOSTÍ | Chodba / Predsieň, Pracovňa / kancelária |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 15 cm |
| HĹBKA | 13 cm |
| VÝŠKA | 23 cm |
| HMOTNOSŤ | 0,82 kg |
| MATERIÁL | Kov |
| ZÁVIT PRE ŽIAROVKU | Zintegrowane źródło LED |
| TYP OSVETLENIA | Nástěnná |
| NAPÄTIE | 230V/ 50Hz |
| SVETELNÝ TOK | 400 Lm |
| ENERGETICKÁ TRIEDA | A++ - A |
| FARBA |
|
|---|---|
| URČENIE PODĽA MIESTNOSTÍ | Chodba / Predsieň, Pracovňa / kancelária |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 15 cm |
| HĹBKA | 13 cm |
| VÝŠKA | 23 cm |
| HMOTNOSŤ | 0,82 kg |
| MATERIÁL | Kov |
| ZÁVIT PRE ŽIAROVKU | Zintegrowane źródło LED |
| TYP OSVETLENIA | Nástěnná |
| NAPÄTIE | 230V/ 50Hz |
| SVETELNÝ TOK | 400 Lm |
| ENERGETICKÁ TRIEDA | A++ - A |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
zákazníků doporučuje
0
uživatelských recenzíZobrazit recenze







