- Domov
- Kuchyňa
- Barové stoličky
- Barové stoličky 2 ks umelá koža / drevo / kov Dekorhome
Barové stoličky 2 ks umelá koža / drevo / kov Dekorhome
Telefonická objednávka
Tieto barové stoličky sa vyznačujú elegantným, moderným dizajnom a sú ideálne pre použitie v domácnosti, v kancelárii, v bare alebo v kaviarni.
Sedák a podrúčky, čalúnené veľmi kvalitnou umelou kožou, sú polstrované a veľmi pohodlné. Rám z ohýbaného dreva predstavuje unikátnu krásu a štýl. Nohy stoličky sú zo železa, sú veľmi odolné a stabilné.
Praktický mechanizmus s plynovou pružinou vám umožňuje nastaviť výšku sedadla a stoličky je otočná o 360 °. Pre zvýšené pohodlie pri sedení sú tieto barové stoličky opatrené podnožkou.
Zostavenie je naozaj jednoduché. Balenie obsahuje 2 barové stoličky.
Farba:
biela
čierna
Výber farby zvoľte vo variantoch produktu.
Materiál:
ohýbané drevo / chrómované železo / umelá koža
Rozmery:
šírka: 43 cm
hĺbka: 45 cm
výška: 83,5 - 103,5 cm
šírka sedu: 40 cm
hĺbka sedu: 40 cm
výška sedu: 62 - 82 cm
výška operadla: 23 cm
priemer základne: 38,5 cm
Hmotnosť:
15,1 kg
Dodávané v demonte.

| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 43 cm |
| HĹBKA | 45 cm |
| VÝŠKA | 83,5 cm, 103,5 cm |
| HMOTNOSŤ | 15,1 kg |
| MATERIÁL | Kov, Masívne drevo, Umelá koža |
| ŠÍRKA SEDU | 40 cm |
| HĹBKA SEDU | 40 cm |
| VÝŠKA SEDU | 62 cm, 82 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 23 cm |
| TYP PODNOŽE | 1 centrálna noha |
| OPIERKY RUK | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty4
Barový stôl hnedá Dekorhome
Barový stôl hnedá Dekorhome
60x60 cm Nie je skladom 225.20 € 120x60 cm Nie je skladom 327.50 € 150x70 cm Odoslanie do 10 dní 320.70 €Barový stôl MDF / kov Dekorhome
Barový stôl MDF / kov Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
216.60 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
217.10 €








