Spolupráca B2B

Ste architekt alebo interiérový dizajnér a hľadáte profesionálneho obchodného partnera pre svoje projekty? Radi by ste obnovili už zastaraný interiér vo Vašej spoločnosti? Dekorhome s.r.o. poskytuje kvalitný, spoľahlivý servis a jedinečný designový nábytok. Či už sa jedná o návrh obchodných priestorov, kancelárske budovy, zasadacie miestnosti či recepcie, kaviarne, záhradky, salónu alebo súkromného objektu, my zaistíme nábytok, ktorý Vám bude presne vyhovovať.

Prémiový sortiment

V našej rozsiahlej ponuke nájdete moderný premium nábytok a bytové doplnky v tej najvyššej kvalite spracovania a luxusnom dizajne. Sortiment odoberáme od spoľahlivých a overených slovenských i zahraničných dodávateľov - väčšinou priamych výrobcov a dovozcov, s ktorými úzko spolupracujeme dlhšiu dobu. Priama spolupráca s výrobcami a prepracovaný celkový koncept nám umožňuje ponúknuť našim zákazníkom veľký výber moderného i klasického dizajnu vynikajúcej kvality za dostupné ceny. Dodržujeme všetky aktuálne trendy v nábytkárskom priemysle, a preto naši zákazníci dostávajú vždy najnovšie a najkvalitnejšie kúsky.

Momentálne na našom eshope nájdete ponuku od viac ako 30 výrobcov a značiek a cez 12 000 produktov, z čoho máme väčšinu sortimentu skladom alebo v dodacej lehote do 7 dní, niektoré produkty sme schopní dodať aj v expresnom termíne. 

Prečo si vybrať B2B spoluprácu s Dekorhome

Pre našich B2B partnerov máme prichystanú širokú škálu výhod. Čo presne vám ponúkame?

Sortiment a výrobcovia
- Rozsiahly výber produktov
- Spojenie prémiovej kvality a luxusného designu
- V našom eshope nájdete rozsiahle filtre, ktoré Vám uľahčia výber
- Spoľahliví a preverení výrobcovia vr. exkluzívneho zastúpenia
- Aktuálne informácie o skladovej dostupnosti tovaru

Služby a servis
- Chceme a vieme vyhovieť vašim požiadavkám a prianiam
- Zákaznícka podpora 5 dní v týždni
- Vlastný sklad s výdajným miestom - možnosť osobného odberu
- Spolupráca s overenými dopravcami a vlastná doprava
- Možnosť uskladnenia tovaru do doby realizácie zákazky

Cenová ponuka
- Individuálne platobné a reklamačné podmienky
- Spracovanie cenovej ponuky do 24 hodín
- Trvalá zľava na všetok sortiment

Propagácia

Teraz Vám exkluzívne tiež ponúkame v rámci B2B možnosť spolupráce na sociálnych sieťach (Facebook, Instagram), možnosť prezentácie na našom webe formou blogu a taktiež prezentácie v rámci našich newsletterov.

Máte k B2B spolupráci s nami nejaké otázky?

Nie je Vám niečo jasné alebo by ste sa radi na čokoľvek spýtali? K dispozícii sme pre Vás denne buď na emaile: info@dekorhome.cz, na online-chate alebo telefonicky na čísle: 222 518 768. Radi sa s Vami alebo s Vašou spoločnosťou zoznámime!

Nábytok

Záhrada

Dizajnový nábytok

Osvetlenie

Obývacia izba

SEDACIE SÚPRAVY

Kuchyňa

Predsien

Kúpeľňa

Detská izba

Spálňa

Pracovňa

Veľký výpredaj nábytku

Skladovky

Náš blog a akcie

Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení