Radi vám poradíme Po - Pá: 8:00 - 16:30 h
Rýchly dotaz

Napísali o nás na Heureka.sk

Zobrazit filtry

Sušiaky na bielizeň

Kúpeľňa nie je len miestom, kde si užívame relaxáciu vo vani plnej peny, ale je aj miestom, kde je najčastejšie umiestnená práčka a tiež kúpeľňový nábytok. Často je táto miestnosť využívaná aj na sušenie bielizne, pretože v iných častiach domácnosti už priestor na tento účel nie je. Na to sa hodia najrôznejšie sušiaky na bielizeň, ktoré môžu mať hneď niekoľko podôb. Možnosťou je stropný variant, stojaci sušiak alebo vyhotovenie umiestnené na vani či na vykurovaní.

Dvojité vyhotovenie pre úsporu miesta

Medzi dôležité a nenahraditeľné doplnky do kúpeľne patria aj sušiaky. Tie sa dajú využiť aj na balkónoch a terasách. Prinášajú ekologické a lacné riešenie pre sušenie bielizne. Nemáte príliš veľa priestoru, kde by ste mohli vypranú bielizeň sušiť? Potom stavte na dvojité vyhotovenie pre úsporu miesta. Dvojitý sušiak na bielizeň sa rozkladá do výšky, takže je ideálnou voľbou do menších kúpeľní. 

Šikovné riešenie na balkóny

Zháňate vhodné riešenie na balkón a terasu? Vyskúšajte balkónový sušiak na bielizeň, ktorý sa dá pripevniť na strop a v prípade potreby ho jednoducho pritiahnete dole pomocou lanka. Rovnakým spôsobom ho aj vytiahnete späť k stropu. Na strope je tento balkónový sušiak ukrytý v nenápadnom hliníkovom kryte. 

Priestrannejší variant pre početnejšiu rodinu

Máte početnejšiu rodinu, takže sa neuspokojíte len tak s nejakým malým sušiakom, kvôli ktorému by ste museli sušiť na niekoľkokrát? Pre tieto situácie je ako stvorený priestrannejší sušiak na bielizeň, na ktorý sa vojde veľa oblečenia aj pre viac ľudí. 

Praktické zloženie do kompaktnej veľkosti

Sušiaky na oblečenie prinášajú jednu veľkú výhodu, ktorou je možnosť rýchleho a pohodlného zloženia do kompaktnej veľkosti. V prípade nepoužívania tak môžete sušiak jednoducho schovať do skrine alebo pod posteľ a nebude vám nikde prekážať. 
Nábytok

Záhrada

Dizajnový nábytok

Osvetlenie

Obývacia izba

SEDACIE SÚPRAVY

Kuchyňa

Predsien

Kúpeľňa

Detská izba

Spálňa

Pracovňa

Veľký výpredaj nábytku

Skladovky

Náš blog a akcie

Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení