Radi vám poradíme Po - Pá: 8:00 - 16:30 h
Rýchly dotaz

Napísali o nás na Heureka.sk

Zobrazit filtry

Vybavenie pracovne

Pracovňa, to je miesto, ktoré v posledných mesiacoch začala veľká časť populácie využívať nielen na prácu doma, ale tiež na výkon home office. Niekedy slúži aj ako taká zašiváreň. Ako si ju jednoducho zariadiť, aby ste mali všetko po ruke a dobre sa vám pracovalo? Aký zvoliť nábytok do pracovne a ďalšie potrebné vybavenie? 

Priestranný pracovný stôl je základ

Na prácu na počítači a ďalšiu potrebnú administratívu vám poslúži veľký pracovný stôl, na ktorom budete mať dostatok miesta. Písací stôl so zásuvkami vám okrem pracovnej plochy poskytne aj veľa miesta pre veci vďaka šuplíkom. Miesto vám potom ušetrí PC stôl rohový s úložnou komodou. Písacie stoly sú dostupné v rôznych farebných vyhotoveniach a drevených dekoroch. 

Pohodlná stolička pre zdravý chrbát

A k stolu určite patrí aj kancelárska stolička. Vyberajte tiež podľa toho, koľko času na nej strávite. Pre príležitostné sedenie vám poslúži konferenčná stolička. V prípade dlhšej doby sedenia však siahnite radšej po niektorom z komfortnejších manažérskych alebo kancelárskych kresiel s koženým alebo látkovým poťahom, ktoré vám prinesie pohodlie aj v prípade dlhodobejšieho sedenia. 

Kontajnery a ďalšie úložné priestory

Pre vaše zakladače, dokumenty a ďalšie pracovné veci vám prídu vhod úložné priestory. Svoje využitie si tak v pracovni nájdu priestranné pojazdné kontajnery a kancelárske regály. Vďaka kolieskam ich ľahko presuniete kamkoľvek je potrebné. Pokiaľ pracujete vo väčšej miestnosti a potrebujete uložiť väčšie množstvo vecí, poslúžia vám kancelárske skrine s policami pre prehľadnejšie uloženie zakladačov.

Nevyhnutné doplnky

Ak máte pracovňu spojenú aj s odpočinkovým miestom, jednoducho môžete priestor optický oddeliť paravánom napríklad v drevenom dekore. Nezabudnite ani na osvetlenie, ktoré je veľmi dôležité. To docielite zaujímavo vyzerajúcou dizajnovou stojacou lampou či stolnou lampičkou.

Nábytok

Záhrada

Dizajnový nábytok

Osvetlenie

Obývacia izba

SEDACIE SÚPRAVY

Kuchyňa

Predsien

Kúpeľňa

Detská izba

Spálňa

Pracovňa

Veľký výpredaj nábytku

Skladovky

Náš blog a akcie

Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení