- Domov
- Záhrada
- Záhradný nábytok
- Záhradné stoly
- Záhradný stolík pre výsadbu rastlín
Záhradný stolík pre výsadbu rastlín
Kód produktu: RP-48/4
Telefonická objednávka
Stolík pre výsadbu rastlín je vyrobený z moreného borovicového dreva a kovové dosky.
Vďaka kovovej doske je stolík ideálnym riešením pre výsadbu a presádzanie rastlín - jednoduchá údržba a stály materiál.
Farba:
hnedá morená
Materiál:
borovica
Rozmery:
Šírka: 74 cm
Hĺbka: 40 cm
Výška: 80 cm
Hmotnosť:
14 kg
Dodáva sa v demonte.
Parametre
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 40 cm |
| HĹBKA | 74 cm |
| VÝŠKA | 80 cm |
| HMOTNOSŤ | 14 kg |
| NOSNOSŤ | 50 kg |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| SKLADACIE | Nie |
| ROZKLADACIA | Nie |
| HRÚBKA DOSKY | 1,5 cm |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| ROZMER BALENIA | 80 x 40 x 14 cm |
| MATERIÁL BALENIA | Karton |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 40 cm |
| HĹBKA | 74 cm |
| VÝŠKA | 80 cm |
| HMOTNOSŤ | 14 kg |
| NOSNOSŤ | 50 kg |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| SKLADACIE | Nie |
| ROZKLADACIA | Nie |
| HRÚBKA DOSKY | 1,5 cm |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| ROZMER BALENIA | 80 x 40 x 14 cm |
| MATERIÁL BALENIA | Karton |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Záhradné ležadlo so stolíkom akáciové drevo / textilen
Odoslanie do 10 dní
227.20 €
262.30 €
Přidat do oblíbených
Sada 2 záhradných lehátok so stolíkom akácie / čierna Dekorhome
Odoslanie do 10 dní
413 €
472.90 €
Přidat do oblíbených
Záhradné ratanové polohovacie ležadlo s poduškou
Varianty produktu
Hnedá
Nie je skladom
127.80 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
184.30 €
Záhradné ratanové polohovacie ležadlo s poduškou
Hnedá
Nie je skladom
127.80 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
184.30 €
Prijímame predobjednávky
od 127.80 €
148.80 €
Přidat do oblíbených
Záhradné lehátko s kolieskami polyratan / kov Dekorhome
Varianty produktu
Hnedá
Odoslanie do 10 dní
215.40 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
212 €
Sivá
Nie je skladom
312.30 €
Záhradné lehátko s kolieskami polyratan / kov Dekorhome
Hnedá
Odoslanie do 10 dní
215.40 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
212 €
Sivá
Nie je skladom
312.30 €
Odoslanie do 10 dní
od 212 €
242.80 €
Přidat do oblíbených
Sada 2 záhradných ležadiel skladací textilen
Varianty produktu
Krémová
Nie je skladom
334.90 €
Limetková
Odoslanie do 10 dní
322.30 €
Šedohnedá taupe
Nie je skladom
296.80 €
Sada 2 záhradných ležadiel skladací textilen
Krémová
Nie je skladom
334.90 €
Limetková
Odoslanie do 10 dní
322.30 €
Šedohnedá taupe
Nie je skladom
296.80 €
Prijímame predobjednávky
od 296.80 €
342.70 €
Přidat do oblíbených





