- Domov
- Záhrada
- Slnečníky a zatienenie
- Slnečníky
- Záhradný slnečník s drevenou tyčou Ø 270 cm
Záhradný slnečník s drevenou tyčou Ø 270 cm
Kód produktu: V44517
Telefonická objednávka
Tento vkusný slnečník vám poskytne tieň a ochráni vás tak pred slniečkom a jeho škodlivým UV žiarením. Slnečník ponúkame v šiestich farebných variantoch: antracit, tehlová, hnedosivá taupe, krémová, zelená a vínová.
Strieška slnečníka je vyrobená z polyesterovej tkaniny, ktorá neprepúšťa škodlivé UV žiarenie a nevybledne, a poskytne vám optimálnu ochranu pred slnkom. Navyše sa ľahko čistí. Priemer tyče je 38 mm a môžete ju namontovať na existujúce stojan alebo doprostred stolov, ktoré na ňu majú otvor. Silná drevená tyč s 6 odolnými rebrami zaisťuje, že sa slnečník nehýbe a veľa toho vydrží. Záhradný slnečník disponuje kladkovým systémom, čo znamená, že sa ľahko otvára aj zatvára.
Zostavenie výrobku je jednoduché. Upozorňujeme, že v prípade, keď je vystavený dáždnik silnému dažďu, odporúčame ho ošetriť impregnáciou.
Farba:
antracit
tehlová
hnedosivá taupe
krémová
zelená
vínová
Farbu slnečníka vyberte vo variantoch produktu.
Materiál:
látka / laminovaný bambus / drevo
Rozmery:
priemer: 270 cm
výška: 244 cm
Priemer hlavnej tyče:
38 mm
Hmotnosť:
5,3 kg

| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Praktický |
| TVAR | Guľatý |
| ŠÍRKA | 270 cm |
| HĹBKA | 270 cm |
| VÝŠKA | 244 cm |
| PRIEMER | 270 cm |
| HMOTNOSŤ | 5,3 kg |
| MATERIÁL | Bambus, Látka, Masívne drevo |
| NAKLÁPACIE | Nie |
| MATERIÁL KONŠTRUKCIE | Masívne drevo |
| MATERIÁL ZASTREŠENIE | 100% Polyester |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty5
Záhradné ratanové ležadlo s vankúšom
Varianty produktu
Čierna
Nie je skladom
174.90 €
Černá / bílá
Odoslanie do 10 dní
133.60 €
Hnědá / černá
Odoslanie do 10 dní
162.10 €
Záhradné ratanové ležadlo s vankúšom
Čierna
Nie je skladom
174.90 €
Černá / bílá
Odoslanie do 10 dní
133.60 €
Hnědá / černá
Odoslanie do 10 dní
162.10 €
Prijímame predobjednávky
od 133.60 €
156.80 €
Přidat do oblíbených
Záhradné ležadlo skladací 2 ks akáciové drevo Dekorhome
Odoslanie do 10 dní
320.50 €
376.20 €
Přidat do oblíbených
Záhradná sedacia súprava TEREZA Dekorhome
Varianty produktu
Krémová
Nie je skladom
1 013.10 €
Tmavosivá
Nie je skladom
998.30 €
Záhradná sedacia súprava TEREZA Dekorhome
Krémová
Nie je skladom
1 013.10 €
Tmavosivá
Nie je skladom
998.30 €
Prijímame predobjednávky
od 998.30 €
1 162.10 €
Přidat do oblíbených
























