- Domov
- Záhrada
- Záhradný nábytok
- Záhradné stoly
- Záhradný cateringový stôl CATERING WOOD
Záhradný cateringový stôl CATERING WOOD
Telefonická objednávka
SKLADACÍ STÔL Z HDPE – PRAKTICKÝ A UNIVERZÁLNY
Tento skladací stôl vyrobený z vysoko odolného materiálu HDPE s oceľovou konštrukciou je ideálnym riešením pre širokú škálu aktivít. Konštrukcia aj doska stola sú prevedené v elegantnej čiernej farbe, pričom doska imituje dekor dreva, čo stolu dodáva atraktívny vzhľad.
VYUŽITIE V INTERIÉRI I EXTERIÉRI
Stôl je vhodný nielen na použitie v interiéri, ale aj v exteriéri. Perfektne sa hodí pre cateringové akcie, kempovanie, recepcia alebo konferencia. Na slávnostnejšie príležitosti je navyše možné dokúpiť návlek, ktorý zaistí elegantný vzhľad stola.
SKLADACÍ MECHANIZMUS A ĽAHKÁ MANIPULÁCIA
Vďaka skladaciemu mechanizmu je stôl veľmi praktický na uskladnenie aj prepravu. V zloženom stave má kompaktné rozmery 90 x 75 x 8 cm, čo šetrí miesto pri skladovaní. Pre pohodlnejšiu manipuláciu je stôl vybavený praktickým pútkom, ktoré uľahčuje jeho prenášanie.
TECHNICKÉ PARAMETRE
Farba:
strieborná / čierna
Materiál:
oceľ / HDPE plast
Rozmery:
šírka: 180 cm
hĺbka: 74 cm
výška: 74 cm
Hmotnosť:
12 kg
Nosnosť:
150 kg

MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 180 cm |
| HĹBKA | 74 cm |
| VÝŠKA | 74 cm |
| HMOTNOSŤ | 12 kg |
| MATERIÁL | Kov, Plast |
| SKLADACIE | Áno |
| ROZKLADACIA | Nie |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby, 5 osob, 6 osob |
| TYP STOLA | Jedálenský, Sklápací, Univerzálny, Záhradný |
| MATERIÁL DOSKY | Plast |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 2 nohy, 4 nohy |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| FARBA |
|
|---|---|
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 180 cm |
| HĹBKA | 74 cm |
| VÝŠKA | 74 cm |
| HMOTNOSŤ | 12 kg |
| MATERIÁL | Kov, Plast |
| SKLADACIE | Áno |
| ROZKLADACIA | Nie |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby, 5 osob, 6 osob |
| TYP STOLA | Jedálenský, Sklápací, Univerzálny, Záhradný |
| MATERIÁL DOSKY | Plast |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 2 nohy, 4 nohy |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Skladacie záhradné kreslo 2 ks látka / kov Dekorhome
Skladacie záhradné kreslo 2 ks látka / kov Dekorhome
Čierna
Nie je skladom
97.90 €
Zelená
Nie je skladom
114.50 €
Ružová
Nie je skladom
94.40 €
Sivá
Nie je skladom
94.60 €
Červená
Nie je skladom
99.50 €
Šedohnedá taupe
Nie je skladom
96 €
Tmavě modrá
Nie je skladom
96.30 €
Světle modrá
Nie je skladom
94 €
Béžové listy
Nie je skladom
94.90 €
Skladacie záhradné kreslo Dekorhome
Skladacie záhradné kreslo Dekorhome
Čierna
Odoslanie do 10 dní
145.30 €
Sivá
Odoslanie do 10 dní
148.30 €
Krémová
Odoslanie do 10 dní
152.90 €
Šedohnedá taupe
Nie je skladom
139.50 €
Skladacia záhradná stolička 2 ks Dekorhome
Skladacia záhradná stolička 2 ks Dekorhome
Čierna
Odoslanie do 10 dní
131.50 €
Sivá
Odoslanie do 10 dní
145.70 €
Krémová
Odoslanie do 10 dní
139.50 €
Šedohnedá taupe
Odoslanie do 10 dní
153.10 €








