- Domov
- Záhrada
- Záhradný nábytok
- Záhradný nábytok z umelého ratanu
- Zahradní set STARK NEW
Zahradní set STARK NEW
Telefonická objednávka
Záhradný ratanový set STARK NEW sa skladá z rohu v ľavom prevedení s vankúšmi, troch taburetov a jedálenského stola.
Sedačka je elegantná, s vysokým operadlom chrbta. Moderný vzhľad dodávajú setu aj vysoké nožičky.
Kvalitný umelý ratan je v hnedej farbe. Sedacia a oporná časť je čalúnená krémovou látkou.
Súčasťou záhradného setu sú aj vankúše so snímateľným poťahom, ktorý je možné prať v práčke pri teplote 30 °C.
Na jedálenský stôl bolo položené tvrdené sklo, stôl je stabilný a pevný.
Farba:
hnedá / krémová
Materiál:
ratan / látka / oceľ / sklo
Rozmery rohu:
šírka: 229 cm
hĺbka: 175 / 66 cm
výška: 76 cm
hrúbka podušky: 5 cm
Rozmery stola:
šírka: 130 cm
hĺbka: 75 cm
výška: 68 cm
Rozmery taburetu:
šírka: 40 cm
hĺbka: 40 cm
výška: 32 cm
Nosnosť na osobu:
90 kg
Hmotnosť:
78 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný, Ratanový |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 40 cm, 130 cm, 229 cm |
| HĹBKA | 40 cm, 66 cm, 75 cm, 175 cm |
| VÝŠKA | 32 cm, 68 cm, 76 cm |
| HMOTNOSŤ | 78 kg |
| NOSNOSŤ | 90 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Plast, Sklo, Umelý ratan |
| OBSAH SETU | 1x pohovka, 1x stôl, 3x taburet |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| SKLADACIE | Nie |
| POLOHOVACIE | Nie |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ROZKLADACIA | Nie |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 8 osob a více |
| TYP STOLA | Jedálenský, Záhradný |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| MATERIÁL NÔH | Kov, Plast |
| NOHY STOLA | 2 nohy |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný, Ratanový |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 40 cm, 130 cm, 229 cm |
| HĹBKA | 40 cm, 66 cm, 75 cm, 175 cm |
| VÝŠKA | 32 cm, 68 cm, 76 cm |
| HMOTNOSŤ | 78 kg |
| NOSNOSŤ | 90 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Plast, Sklo, Umelý ratan |
| OBSAH SETU | 1x pohovka, 1x stôl, 3x taburet |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| SKLADACIE | Nie |
| POLOHOVACIE | Nie |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ROZKLADACIA | Nie |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 8 osob a více |
| TYP STOLA | Jedálenský, Záhradný |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| MATERIÁL NÔH | Kov, Plast |
| NOHY STOLA | 2 nohy |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty7
Kovový prístrešok / carport 297 x 494 cm Dekorhome
Záhradný truhlík 2ks borovice Dekorhome
Záhradný truhlík 2ks borovice Dekorhome
Hnedá
Odoslanie do 10 dní
61.50 €
Biela
Odoslanie do 10 dní
61.50 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
85.30 €
Sivá
Nie je skladom
85.80 €
Borovice
Odoslanie do 10 dní
55.60 €


















