Viacúčelová posteľ SUN dub sonoma / biela

Kód produktu: 5229108

€ 469 S DPH

počet kusů
Dodanie do 7 dní
Radi vám poradíme
Po - Pá 8:00 - 16:30 h

Popis produktu

Viacúčelová kombinovaná posteľ SUN je viac než len posteľ. Posteľ, písací stôl, regál, skriňa - komplet, ktorý je ideálnym riešením do malých priestorov. Vaše dieťa tak získa miesto na spánok, miesto na vypracovanie domácich úloh, priestor pre uloženie kníh a hračiek, a tiež šatník na oblečenie.

Posteľ je vyvýšená, vedú k nej schodíky, ktoré môžete namontovať na pravej alebo ľavej strane. Dodávame ju s bezpečnostnou zábranou proti pádu, preto je posteľ vhodná aj pre menšie deti (odporúčaný vek od 6 rokov). Súčasťou je roštová doska. Bez matraca - matrac s rozmerom 90x200 cm je potrebné dokúpiť.

Z bočnej strany nájdete 2-dverovú šatníkovú skriňu. Vnútorný priestor je rozdelený na dve časti. V pravej sa nachádza vešiaková tyč, v ľavej časti dve police.

Priestor pod posteľou je určený pre pracovné i oddychové aktivity. Súčasťou je regál s dvoma policami a tromi zásuvkami. Podľa toho, na ktorú stranu ste namontovali schodíky, môže byť aj regál na pravej alebo ľavej strane.

Písací stôl je dodávaný ako samostatná jednotka. Môže stáť pod posteľou, aj mimo nej. V zadnej stene postele SUN je v spodnej časti otvor na káble. Písací stôl poskytuje otvorený úložný priestor s policou na ľavej strane a regál so zásuvkou na pravej. V strede je vysúvací police na klávesnici. Aj na stole nájdete otvory na káble, v zadnej stene a na pracovnej doske.

Posteľ SUN je tiež v prevedení biela / sivá.

Farba:
dub sonoma / biela

Materiál:
DTD laminovaná

Rozmery:
šírka: 204 cm
hĺbka: 95-112 cm
výška: 160 cm
rozmer lôžka: 90x200 cm

Rozmer PC stola:
šírka: 112 cm
hĺbka: 65 cm
výška: 72 cm
rozmer priestoru pod posteľou určeného na PC stôl (ŠxHxV): 112x65x122 cm

Hmotnosť:
206 kg

Dodáva sa v demonte.