- Domov
- Záhrada
- Záhradné potreby
- Drevníky a koše na drevo
- Stojan na drevo JUCES
Stojan na drevo JUCES
Telefonická objednávka
JUCES je veľký stojan na drevo, ktorý slúži ako praktický pomocník na uskladnenie a manipuláciu s drevom. Tento stojan nielenže plní svoju funkciu udržovania poriadku, ale tiež prináša estetický prvok do vášho priestoru. Kostru stojana tvorí stabilná čierna konštrukcia z kovaného železa, ktorá poskytuje pevnosť a odolnosť.
Nožičky stojana zabraňujú kontaktu dreva so zemou, čím zabraňujú vlhnutiu a zaisťujú správne podmienky na sušenie.
Farba:
čierna
Materiál:
kov
Rozmery:
šírka: 245 cm
hĺbka: 34,5 cm
výška: 125 cm
Nosnosť:
150 kg
Hmotnosť:
10 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 245 cm |
| HĹBKA | 34,5 cm |
| VÝŠKA | 125 cm |
| HMOTNOSŤ | 10 kg |
| NOSNOSŤ | 150 kg |
| MATERIÁL | Kov |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty3
Drevený záhradný domček KANDERN 6 Dekorhome
Drevený záhradný domček KANDERN 6 Dekorhome
Sivá
Odoslanie do 21 dní
2 479.50 €
Prírodné drevo
Odoslanie do 21 dní
2 139.10 €




