EXTRAVAGANTNÝ STOJAN
Stojan na dáždniky SUNUTI je nielen praktickým pomocníkom do vašej predsiene, ale aj očarujúcim dizajnovým prvkom, ktorý na prvý pohľad zaujme svojim jedinečným vzhľadom. Ručne vyrobený so starostlivou presnosťou, pripomína skutočný dáždnik a dodáva autentický nádych vášmu vstupnému priestoru.


PRIESTOROVÁ EFEKTIVITA A ELEGANCE
Stojan na dáždniky ponúka priestor pre až šesť dáždnikov, čo z neho robí ideálne úložisko pre vaše dáždniky. Jeho moderný a elegantný dizajn sa dá ľahko kombinovať s rôznymi predsieňovým nábytom, čím poskytuje funkčnosť a zároveň vizuálnu príťažlivosť.


KVALITNÉ MATERIÁLY A DLHODOBÁ ODOLNOSŤ
Vyrobené z vysoko kvalitnej hliníkovej zliatiny, stojan na dáždniky je nielen odolný, ale aj ľahký a ľahko prenositeľný. Jeho kovová konštrukcia zaisťuje stabilitu a odolnosť proti korózii, čo znamená, že bude slúžiť po mnoho rokov bez známok opotrebovania.


JEDNODUCHÁ INTEGRÁCIA DO INTERIÉRU
Vďaka svojmu striebornému odtieňu a detailnému prevedeniu sa stojan na dáždniky ľahko zapadne do rôznych interiérových štýlov. Jeho lesklý povrch a sofistikované línie pridávajú k elegancii každej predsiene a vytvárajú pozoruhodný dizajnový akcent.
 


TECHNICKÉ PARAMETRE
Farba:
strieborná
 
Materiál:
kov / hliník
 
Rozmery:
priemer: 27 cm
výška: 91 cm
 
Hmotnosť:
9 kgMONTÁŽ
Tovar je dodávaný čiastočne zmontovanom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
Parametre
FARBA Strieborná
DEKOR Chróm
ŠTÝL Art Deco, Orientálny, Moderný, Industriálny
VÝŠKA 91 cm
PRIEMER 27 cm
HMOTNOSŤ 9 kg
MATERIÁL Hliník, Kov
FARBA Strieborná
DEKOR Chróm
ŠTÝL Art Deco, Orientálny, Moderný, Industriálny
VÝŠKA 91 cm
PRIEMER 27 cm
HMOTNOSŤ 9 kg
MATERIÁL Hliník, Kov

Nábytok

Záhrada

Dizajnový nábytok

Osvetlenie

Obývacia izba

SEDACIE SÚPRAVY

Kuchyňa

Predsien

Kúpeľňa

Detská izba

Spálňa

Pracovňa

Veľký výpredaj nábytku

Skladovky

Náš blog a akcie

Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení