-12% Novinka

Hliníkový skleník, 257 x 321 cm, zelená alebo strieborná farba, 4x str. Okno, kalené číre sklo 3 mm, plocha 8,25 m2.

Spresnite výber produktu

FAREBNÁ VARIANTA

Zelená Zelená Strieborná Strieborná

-12% Novinka

Pôvodná cena 1 794.10 € od 1 504.20 € S DPH Ušetríte 215.30 €

počet kusů
Radi vám poradíme
Po - Pá 8:00 - 16:30 h

Popis produktu

Skleníky radu URANUS sú zaradené do kategórie PREMIUM - skleník je vyrobený značkovým výrobcom z Veľkej Británie.

Skleník je vyrobený z eloxovaných hliníkových profilov o sile 1,2 mm, presklenie je z kaleného číreho skla sily 3 mm. Číre sklo zaisťuje výbornú svetelnú priepustnosť, takže do skleníka je krásne vidieť zo všetkých strán a môžete sa kochať farbami pěstovnaných rastlín. Kalená verzia skla navyše zaisťuje jeho úplnú bezpečnosť - v prípade rozbitia sa sklenená výplň roztriešti na tisíce malých kúskov, čo zabráni prípadnému vážnemu zraneniu. To je veľmi dôležitá vlastnosť skleníka, ktorú ocenia predovšetkým rodičia malých detí pobehujúcich po záhrade. Presklenie je do hliníkových profilov kotvené pomocou oceľových sponiek.

Obsahom balenia sú dvojkrídlové posuvné dvere (š x v otvore = 122 x 191 cm), AL profily, presklenie, 4x strešné ventilačné okienko s manuálnym otváraním, všetok spojovací materiál. Skleník možné postaviť buď na murovanú (betónovú, inú) podmurovku alebo na základňu z pozinkovaného plechu. Pri stavbe bez podmurovky dokúpenia základne odporúčame. Ku skleníku je možné dokúpiť rad nadštandardného príslušenstva - poličky, regály, ďalšie vetracie strešné aj bočné okienka, automatické otvárače k ​​týmto okienkam, odkvapové sady, teplomery, vlhkomery, zavlažovacie zariadenia, elektrické odporové vykurovanie pôdy.

Farba:

  • strieborná / priehľadná - k tomuto skleníku ako DARČEK ZADARMO obdržíte 1x základňu VITAVIA URANUS 8300 šedá v cene 3 179 CZK
  • zelená / priehľadná - k tomuto skleníku ako DARČEK ZADARMO obdržíte 1x základňu VITAVIA URANUS 8300 zelená v cene 3 729 CZK

Výber zvoľte vo variante produktu.

Materiál:
hliníkové profily / kalené číre sklo 3 mm

Rozmery:
šírka: 257 cm
hĺbka: 321 cm
výška: 246 cm

plocha skleníka: 9,84 m2
výška bočnej steny: 151 cm

Hmotnosť:
287 kg

Dodávané v demonte. Výrobok je určený pre súkromné ​​(domáce) využitie.

Upozornenie:

  • Ak máte v úmysle stavbu murované alebo betónové podmurovky, tak ju stavajte až po zakúpení skleníka a po montáži oceľovej základne (alebo konštrukcie skleníka). Uvádzané rozmery skleníka sú max vonkajšie rozmery skleníka a nemôžu byť použité pre vymeranie a stavbu podmurovky.
  • V prípade používania prírodných hnojív (konský / kravský hnoj, slepičince, apod.), Umelých hnojív, pesticídov, herbicídov a iných chemikálií môže po dlhšej alebo aj kratšej dobe dochádzať ku korózii oceľových dielov skleníka (základňa, skrutky, a pod.).

Parametre

FARBA
ŠÍRKA
HĹBKA
321 cm
VÝŠKA
HMOTNOSŤ
287 kg
MATERIÁL
MATERIÁL KONŠTRUKCIE
Eloxovaný hliník
MATERIÁL ZASTREŠENIE
Sklo
FARBA KONŠTRUKCIE
FARBA ZASTREŠENIE
ZÁKLADŇA SÚČASŤOU BALENIA