-16%

Regál s 3 policami hnedá / čierna Dekorhome

-16%

Pôvodná cena 254.80 € 215.10 € S DPH Ušetríte 39.70 €

počet kusů
Dodanie do 14 dní
Radi vám poradíme
Po - Pá 8:00 - 16:30 h

Popis produktu

Tento príborník vo vintage štýle je vyrobený z masívneho recyklovaného dreva a bude nadčasovým doplnkom do vašej domácnosti. Vďaka pevnému oceľovému rámu je tento regál veľmi stabilný a odolný. Má tri stabilné police, na ktoré môžete umiestňovať nápoje, košíky s ovocím, črepníkové rastliny či iné predmety, ktoré chcete mať po ruke. Tento príborník sa dá tiež používať ako konzolový stolík, odkladací stolík, regál a pod.

Tento príborník je vyrobený z recyklovaného dreva, čo znamená, že každý kus nábytku je jedinečný a ľahko sa odlišuje od ostatných. Nábytok vyrobený z použitého dreva má vlastnosti rôznych druhov dreva, ako je teak, Sheesham, akácie, mangovník, damarovník atď. Recyklované drevo je masívny, odolný, trvanlivé a krásne. Známky opotrebenia a odhalené štruktúra dreva dodávajú každému kusu jeho vlastnú históriu a jedinečný vzhľad.

Tento stolík bol celý vyrobený ručne a ručne robené výrobky mu dodáva pôsobivý retro vzhľad. Každý krok výroby bol vykonaný s tou najväčšou starostlivosťou, či už ide o rekombináciu dreva, leštenie, natieranie alebo voskovanie.

Dôležité upozornenie: Farba sa môže líšiť kus od kusu, čo činí každý príborník jedinečným. Výber kusu k dodaniu je náhodný.

Farba:
hnedá / čierna

Materiál:
masívne recyklované drevo / oceľ

Rozmery:
šírka: 110 cm
hĺbka: 35 cm
výška: 78 cm

Hmotnosť:
26,8 kg

Parametre

FARBA
DEKOR
ŠÍRKA
HĹBKA
VÝŠKA
HMOTNOSŤ
MATERIÁL
POČET POLÍC
3