Pružinový matrac Petra Dřevočal

Kód produktu: 5213282

Spresnite výber produktu

rozmery
Varianty potahů

€ 167.60 S DPH

počet kusů
Radi vám poradíme
Po - Pá 8:00 - 16:30 h

Popis produktu

Veľmi kvalitný pružinový matrac vrstvená elastickými penami MediFoam rôznych objemových hmotností, rozdelených do 7 anatomických zón s antidekubitným prierezom. Výška jadra poskytuje užívateľovi komfort, pevnú anatomickú oporu a zároveň zabezpečuje vysokú vzdušnosť matraca. Matrace sú najmä vhodné pre ubytovacie zariadenia, predovšetkým tam, kde je potreba docieliť vysokého prevzdušnenie.

parametre:
Výška matraca cca 24 cm.
Zóny matraca: 7 zón
Nosnosť matraca: 130 kg
Tuhosť matraca: 2 a 3 (stredná a tvrdá)
Poťah matraca: snímateľný a prateľný 60 ° C

Matrac je vhodný na všetky typy nami ponúkaných roštov a môže byť uložená aj na pevný podklad.

Matrac sa vyrába v rozmeroch: 195x80, 195x85, 200x80, 200x90, 200x140, 200x160, 200x180

Možno vyrobiť aj atypický rozmer.


Výber poťahov matraca:

úplet:

Vyšší stupeň kvality v porovnaní s froté poťahom. Povrch je hladšia a silnejšia. Je prešitý dutým vláknom s vyššou gramážou. Týmto spôsobom dosiahneme lepšiu izoláciu od jadra matraca. Tento poťah je prešitý trojzónovým spôsobom (stred - hustejšie prešitie).

Aloe Vera:

Kvalitný poťah, ktorý obsahuje výťažok známej rastliny Aloe Vera barbaensis z rodu ľaliovitých. Má pozitívny vplyv na pokožku ľudského tela, pôsobí antibakteriálne. Postupne sa uvoľňujúce extrakt z AloeVera umožňuje dokonalú relaxáciu v spánku. Poťah, prešitý trojzónovým spôsobom, je príjemný na dotyk a štandartne votkané logo zaručuje nezameniteľnosť výrobku

Silverguard:

Silverguard je jedinečná technológia, ktorá zaručuje trvalú sviežosť a hygienu počas spánku. Eliminuje baktérie spôsobujúce zápach a chráni pred ich usadzovaním. Ochrana je trvalá aj po častom praní a čistení. Pri kontakte s pokožkou zachováva jej prirodzenú rovnováhu. Tento poťah obsahuje prírodné viskózové vlákno, ktoré v spojení s moderným dizajnom dodáva textílii luxusný charakter. Zaručuje vám absolútnu čistotu a pohodlie. SilverGuard® úprava: Využíva striebro ako jeden z najstarších a najznámejších spôsobov ochrany pred hubami a baktériami. Vďaka pôsobeniu strieborných iontov chráni textíliu pred mikroorganizmami a zabraňuje ich rozvoju prírodnou cestou. SilverGuard® zaisťuje konštantný sviežosť a hygienu lôžka, vysokú odolnosť proti oderu a žmolkovaniu. Poťah je prateľný na 60 ° C. Zloženie poťahu: 35% VISKÓZA, 2% POLYAMID, 63% POLYESTER ..

Medicott:


Značkový typ pleteného poťahu svojim špeciálnym zložením zabraňuje tvorbe a usadzovaniu domácich roztočov a tvorbu plesní má vynikajúce antibakteriálne účinky, ktoré sú dosiahnuté bez prídavku chemických látok. Tajomstvo úspešného fungovania spočíva v odstránení nečistôt z vlákien prírodnej bavlny, čím sa zamedzí potencionálnemu domovu plesní. Medicott má dlhotrvajúci účinok pri pravidelnej údržbe. Poťah je možné prať pri 60 ° C.

lyocell:

Materiál z čistého prírodného vlákna získaného z dreva technológiou šetriacou životné prostředí.Se všetkými svojimi vynikajúcimi charakteristikami Vám poskytuje počas spánku optimálne pohodlie. K jej popredným vlastnostiam patrí vysoká absorbčná schopnosť a veľmi rýchle odparovanie. Tieto vlastnosti zaručujú dokonalý pocit aj pre osoby s vyššou potivosťou. Mikrovlákna LezingLyocell dodávajú látke hodvábny lesk a sú odolné a necitlivé k mikroorganizmom. Poťah je možné prať pri 60 ° C.

Parametre

ŠÍRKA
80 cm, 85 cm, 90 cm, 140 cm, 160 cm, 180 cm
DĹŽKA
195 cm, 200 cm
VÝŠKA
24 cm
NOSNOSŤ
130 kg
TYP MATRACE
Pružinová
MATERIÁL MATRACE
Pena MediFoam
OBOJSTRANNÁ
Áno
TUHOSŤ
Stredná, Tvrdá
ROZDIELNA TUHOSŤ STRÁN
Áno
FARBA POŤAHU
Biela
MATERIÁL POŤAHU
Aloe Vera, Lyocell, Medicott, SilverGuard, Úplet
POČET ZÓN
7
SNÍMATEĽNÝ POŤAH
Áno