- Domov
- Detská izba
- Zostavy do detskej izby
- Angel
- Posteľ ANGEL
Posteľ ANGEL
Kód produktu: 0000194416
Telefonická objednávka
Moderná posteľ ANGEL o rozmere 160 x 200 cm je vyrobená z laminovanej drevotriesky vo farebnom prevedení: biela / craft.
Kvalitné, pevné a stabilné prevedenie.
Je súčasťou dizajnové a nadčasové zostavy ANGEL, ktorá je vhodná do spální, detských a študentských izieb.
Farba:
biela / craft
Materiál:
DTD laminovaná
Rozmery:
šírka: 166,4 cm
výška: 91,5 cm
dĺžka: 218 cm
výška ložnej plochy od zeme: 40 cm
Hmotnosť:
57 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viacParametre
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Detský, Junior |
| ŠÍRKA | 166 cm |
| HĹBKA | 218 cm |
| VÝŠKA | 91,5 cm |
| HMOTNOSŤ | 57 kg |
| MATERIÁL | DTD doska |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| ROZMER LÔŽKA | 160 x 200 cm |
| VÝŠKA LOŽNEJ PLOCHY OD ZEME | 40 cm |
Na stiahnutie
375630372.pdf (pdf, 4.1 MB)
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Detský, Junior |
| ŠÍRKA | 166 cm |
| HĹBKA | 218 cm |
| VÝŠKA | 91,5 cm |
| HMOTNOSŤ | 57 kg |
| MATERIÁL | DTD doska |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| ROZMER LÔŽKA | 160 x 200 cm |
| VÝŠKA LOŽNEJ PLOCHY OD ZEME | 40 cm |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.







