- Domov
- Obývacia izba
- Kreslá
- Televízne
- Polohovacie TV kreslo PERUS
Polohovacie TV kreslo PERUS
Telefonická objednávka
POLOHOVACIE KRŠESLO PERUS
Luxusné polohovacie kreslo PERUS prináša maximálne pohodlie a moderný design. Toto štýlové kreslo skvele doplní vašu obývaciu izbu alebo pracovňu a poskytne jedinečný zážitok z relaxácie.
FAREBNÉ VARIANTY
Poťah je z eko kože v niekoľkých farebných variantoch, čo dodáva tomuto kúsku nielen štýlový vzhľad, ale aj príjemný dotyk a pocit luxusu. Veľkou výhodou tohto poťahu je ľahké čistenie a dlhá životnosť.
- béžová
- sivá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
POHODLIE A KOMFORT
Vďaka manuálnemu ovládaniu ľahko nastavíte polohu kresla podľa svojich potrieb – ideálny na relaxáciu aj odpočinok. Polstrované podrúčky a ergonomický sedák zaisťujú dokonalý komfort.
TECHNICKÉ PARAMETRE
Materiál:
eko koža
Rozmery:
šírka: 80 cm
hĺbka: 100 – 168 cm
výška: 80 - 101 cm
šírka sedu: 49 cm
výška sedu: 55 cm
Nosnosť:
120 kg
Hmotnosť:
33 kg

MONTÁŽ
Aby bola montáž čo najjednoduchšia, je každý výrobok dodávaný s návodom.
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 80 cm |
| HĹBKA | 100 cm, 168 cm |
| VÝŠKA | 80 cm, 101 cm |
| HMOTNOSŤ | 33 kg |
| NOSNOSŤ | 120 kg |
| MATERIÁL | Eko koža |
| ŠÍRKA SEDU | 49 cm |
| VÝŠKA SEDU | 55 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| POLOHOVACIE | Áno |
| OPIERKA HLAVY | Ano |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| MASÁŽNÉ FUNKCIE | Nie |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 80 cm |
| HĹBKA | 100 cm, 168 cm |
| VÝŠKA | 80 cm, 101 cm |
| HMOTNOSŤ | 33 kg |
| NOSNOSŤ | 120 kg |
| MATERIÁL | Eko koža |
| ŠÍRKA SEDU | 49 cm |
| VÝŠKA SEDU | 55 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| POLOHOVACIE | Áno |
| OPIERKA HLAVY | Ano |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| MASÁŽNÉ FUNKCIE | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.



















