- Domov
- Obývacia izba
- Kreslá
- Polohovacie masážne kreslo s stoličkou MATADOR
Polohovacie masážne kreslo s stoličkou MATADOR
Telefonická objednávka
Relaxačné polohovacie kreslo MATADOR s taburetom je vyrobené v kombinácii koženky a drevené konštrukcie v dvoch farebných variantoch: béžová a čierna.
Moderné kreslo slúži na relaxáciu a pohodlnému oddychu. Kreslo má elektrickú masážnu funkciu s vyhrievaním.
Farba:
béžová
čierna
Výber farby zvoľte vo variantoch produktu. Pokiaľ Vami vybraná variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:
drevo / eko koža
Rozmery kresla:
šírka: 71 cm
hĺbka: 76 cm
výška: 103 cm
Rozmery taburetu:
šírka: 49 cm
hĺbka: 47 cm
výška: 103 cm
Hmotnosť:
24 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠÍRKA | 71 cm |
| HĹBKA | 76 cm |
| VÝŠKA | 103 cm |
| HMOTNOSŤ | 30 kg |
| NOSNOSŤ | 120 kg |
| MATERIÁL | Eko koža, Kov, Masívne drevo |
| OBSAH SETU | 1x kreslo, 1x taburet |
| HĹBKA SEDU | 30 cm |
| VÝŠKA SEDU | 40 cm |
| POLOHOVACIE | Áno |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 55 cm |
| ŠÍRKA KRESLA | 71 cm |
| HĹBKA KRESLA | 76 cm |
| VÝŠKA KRESLA | 103 cm |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠÍRKA | 71 cm |
| HĹBKA | 76 cm |
| VÝŠKA | 103 cm |
| HMOTNOSŤ | 30 kg |
| NOSNOSŤ | 120 kg |
| MATERIÁL | Eko koža, Kov, Masívne drevo |
| OBSAH SETU | 1x kreslo, 1x taburet |
| HĹBKA SEDU | 30 cm |
| VÝŠKA SEDU | 40 cm |
| POLOHOVACIE | Áno |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 55 cm |
| ŠÍRKA KRESLA | 71 cm |
| HĹBKA KRESLA | 76 cm |
| VÝŠKA KRESLA | 103 cm |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Alternatívne produkty7
Relaxačné kreslo JORDAN
Relaxačné kreslo JORDAN
Béžová
Skladom
Sivá
Skladom
Relaxačné masážne kreslo PULSAR 2
Relaxačné masážne kreslo PULSAR 2
Béžová
Skladom
Sivá
Skladom
Kreslo s taburetom ROSE
Relaxačné kreslo AMORE s USB
Relaxačné kreslo AMORE s USB
Béžová
Skladom
Sivá
Skladom



