- Domov
- Obývacia izba
- Kreslá
- Otočné kreslo AVERY
Telefonická objednávka
Pokiaľ hľadáte kreslo, ktoré by vám poskytlo pohodlie, a zároveň by sa stalo aj štýlovým doplnkom do vašej domácnosti, venujte pozornosť dizajnovému otočnému kreslu AVERY.
Toto luxusné kreslo je v atraktívnom šedom prevedení ekokoža. Kreslo disponuje vysokou opierkou na chrbát a opierkami na ruky. Spolu s pohodlným hlbokým sedadlom zaisťujú maximálny komfort počas sedenia. Pevná a stabilná štvorramenná konštrukcia je tvorená z čierneho kovu. Celé kreslo je z prednej aj zadnej časti dekoratívne prešité.
Ďalším pozitívom kresla AVERY je plne otočný systém, vďaka ktorému budete mať ľahší dosah na veci okolo vás. Toto dizajnové kreslo prináša mäkké a pohodlné sedenie do vašej obývačky, pracovne alebo kaviarne.
Farba:
sivá / čierna
Materiál:
ekokoža / kov
Rozmery:
šírka: 56 cm
hĺbka: 56 cm
výška: 90 cm
šírka sedu: 51,5 cm
hĺbka sedu: 48 cm
výška sedu: 42 cm
rozmery chrbtovej opierky: 51x64 cm
výška opierok na ruky: 24,5 cm
Nosnosť:
110 kg
Hmotnosť:
21 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 56 cm |
| HĹBKA | 56 cm |
| VÝŠKA | 90 cm |
| HMOTNOSŤ | 21 kg |
| NOSNOSŤ | 110 kg |
| MATERIÁL | Eko koža, Kov |
| ŠÍRKA SEDU | 51,5 cm |
| HĹBKA SEDU | 48 cm |
| VÝŠKA SEDU | 42 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| TYP PODNOŽE | Kovový kríž, Otočná 360° |
| OPIERKY RUK | Áno |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 56 cm |
| HĹBKA | 56 cm |
| VÝŠKA | 90 cm |
| HMOTNOSŤ | 21 kg |
| NOSNOSŤ | 110 kg |
| MATERIÁL | Eko koža, Kov |
| ŠÍRKA SEDU | 51,5 cm |
| HĹBKA SEDU | 48 cm |
| VÝŠKA SEDU | 42 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| TYP PODNOŽE | Kovový kríž, Otočná 360° |
| OPIERKY RUK | Áno |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.

















