- Domov
- Spálňa
- Nočné a toaletné stolíky
- Nočný stolík
Nočný stolík
Telefonická objednávka
NOČNÝ STOLÍK – STOLÍK S ZÁSUVKOU A OTVORENOU POLICOU
Tento nočný stolík s minimalistickým dizajnom a čistými líniami dodá vášmu interiéru moderný vzhľad a zároveň poskytuje praktické úložné riešenie. Robustná konštrukcia z DTD a kvalitné kovanie zaisťujú vysokú stabilitu, stolík unesie až 75 kg a zásuvka až 5 kg. Montáž je rýchla a jednoduchá vďaka číslovaným dielom, priloženej sade príslušenstva a presne predvŕtaným otvorom. Zásuvka sa pohybuje plynule a ticho, čo zaručuje pohodlné používanie. Tento stolík je ideálny ako nočný stolík, bočný stolík alebo malá komoda a zároveň osvieži váš priestor svojim elegantným vzhľadom.

TECHNICKÉ PARAMETRE
Materiál:
DTD
Farba:
klasická biela
Rozmery:
šírka: 39 cm
hĺbka: 27,6 cm
výška: 41 cm
Nosnosť:
statická – 75 kg
nosnosť zásuvky: 5 kg
Hmotnosť:
čistá: 5,7 kg
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠÍRKA | 39 cm |
| HĹBKA | 27,6 cm |
| VÝŠKA | 41 cm |
| HMOTNOSŤ | 5,7 kg |
| NOSNOSŤ | 75 kg |
| MATERIÁL | DTD doska |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| PODSVIETENIE | Nie |
| POČET ŠUPLÍKOV | 1 |
| POČET POLÍC | 1 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Dekoratívny obraz na plátne WY205 (50 x 70)
Dekoratívny obraz na plátne 70100VANGOGH023
Stolová váza 2 ks SINIS Dekorhome
Stolová váza 2 ks SINIS Dekorhome
Zlatá
Odoslanie do 14 dní
133.20 €
Stříbrná
Odoslanie do 14 dní
124.60 €






