- Domov
- Obývacia izba
- Konferenčné stolíky
- Konferenčný stolík VEGA B
Konferenčný stolík VEGA B
Kód produktu: VEGABBC
Telefonická objednávka
Elegantný konferenčný stolík VEGA B s nádychom art-deco štýlu je vyrobený z kvalitnej MDF dosky a skla v dekore: biely mramor. Stabilitu zaisťujú štyri čierne kovové nohy so zlatými koncami.
K stolíku VEGA B je možné prikúpiť odkladací stolík VEGA C.
Farba:
biely mrmor / čierna / zlatá
Materiál:
MDF / sklo / kov
Rozmery:
šírka: 80 cm
hĺbka: 80 cm
výška: 45 cm
Hmotnosť:
4 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Art Deco, Moderný |
| TVAR | Guľatý |
| ŠÍRKA | 80 cm |
| HĹBKA | 80 cm |
| VÝŠKA | 45 cm |
| PRIEMER | 80 cm |
| HMOTNOSŤ | 4 kg |
| MATERIÁL | Kov, MDF doska, Sklo |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska, Sklo |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty7
Rohová sedacia súprava DRYÁS Dekorhome
Varianty produktu
Ružová
Odoslanie do 14 dní
1 102.90 €
Sivá
Odoslanie do 14 dní
1 102.90 €
Modrá
Skladom
1 046.90 €
Smaragdová
Skladom
1 102.90 €
Hořčicová
Skladom
1 102.90 €
Rohová sedacia súprava DRYÁS Dekorhome
Ružová
Odoslanie do 14 dní
1 102.90 €
Sivá
Odoslanie do 14 dní
1 102.90 €
Modrá
Skladom
1 046.90 €
Smaragdová
Skladom
1 102.90 €
Hořčicová
Skladom
1 102.90 €
Odoslanie do 14 dní
od 1 046.90 €
1 608.60 €
Přidat do oblíbených
Rohová sedacia súprava HESTIÁ Dekorhome
Varianty produktu
Ružová
Odoslanie do 14 dní
1 387.40 €
Sivá
Nie je skladom
1 615.80 €
Krémová
Odoslanie do 14 dní
1 697.70 €
Tmavosivá
Nie je skladom
1 434.80 €
Rohová sedacia súprava HESTIÁ Dekorhome
Ružová
Odoslanie do 14 dní
1 387.40 €
Sivá
Nie je skladom
1 615.80 €
Krémová
Odoslanie do 14 dní
1 697.70 €
Tmavosivá
Nie je skladom
1 434.80 €
Odoslanie do 14 dní
od 1 387.40 €
1 820.50 €
Přidat do oblíbených

