- Domov
- Spálňa
- Šatníkovej skrine a komody
- Komody
- Komoda LONGY REG2D1S1K
Komoda LONGY REG2D1S1K
Telefonická objednávka
OBÝVACIE SÉRIE LONGY
Vytvorte si domov, ktorý pôsobí príjemne a zároveň prakticky. Obývačkový sektor LONGY v dvoch farebných kombináciách vnáša do interiéru rovnováhu medzi jednoduchosťou a štýlom. Komponenty sa objednávajú jednotlivo, takže si zostavu môžete vyskladať podľa vlastných potrieb aj veľkosti priestoru. LONGY sa jednoducho prispôsobí každému typu interiéru.
- kašmír / dub sonoma
- zelená / čierna
Výber varianty zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je dostupný, je momentálne vypredaný.

PRECÍZNE SPRACOVANIE
Nábytok je vyrobený z laminovanej DTD a fóliovanej MDF potiahnutej PVC fóliou, ktoré spolu s jemným frézovaním dotvárajú celkové spracovanie nábytku. Jednotlivé prvky ponúkajú rôzne možnosti uskladnenia a organizácie podľa vašich potrieb. Nábytok stojí na nožičkách, ktoré odľahčujú celkový dojem a zároveň umožňujú jednoduchšie upratovanie. Bezúchytkové čelá so skrytým zrezaním sú praktickým riešením pre tých, ktorí uprednostňujú jednoduché línie a nenápadné spracovanie.
KOMODA REG2D1S1K
Komoda LONGY REG2D1S1K ponúka svoj úložný priestor v podobe dvoch skriniek s policami, výklopnej skrinky a jednej zásuvky.
TECHNICKÉ PARAMETRE
Materiál:
laminovaná DTD / fóliovaná MDF / PVC fólia
Rozmery:
šírka: 95 cm
hĺbka: 45 cm
výška: 152,5 cm
výška nožičiek: 12 cm
Hmotnosť:
62 kg
MONTÁŽ
Dodávané v demontovanom stave. Určené na jednoduchú montáž podľa priloženého návodu.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný |
| KOLEKCIA NÁBYTKU | Longy |
| ŠÍRKA | 95 cm |
| HĹBKA | 45 cm |
| VÝŠKA | 152,5 cm |
| HMOTNOSŤ | 62 kg |
| MATERIÁL | DTD doska, MDF doska, PVC |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| VYSOKÝ LESK | Nie |
| POČET ŠUPLÍKOV | 1 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.










