- Domov
- Pracovňa
- Kancelárske stoličky a kreslá
- Kancelárske kreslo HAMILTON
Kancelárske kreslo HAMILTON
Telefonická objednávka
Kancelárske kreslo HAMILTON je potiahnuté čiernou eko kožou a jeho stabilita je zaručená klasickou chrómovou základňou s piatimi kolieskami.
Kreslo využíva mechanizmu TILT, ktorý umožňuje vďaka plynovému zdviháka jednoduchú reguláciu výšky sedadla. Pomocou skrutky pod sedákom je možné nastaviť voľné húpanie alebo blokáciu vertikálnej pozície a regulovať prítlak opierky.
Farba:
čierna
Materiál:
eko koža
Rozmery:
šírka: 61 cm
hĺbka: 52 cm
výška: 104 - 114 cm
Nosnosť:
150 kg
Hmotnosť:
18 kg
Dodáva sa v demonte.
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠÍRKA | 61 cm |
| HĹBKA | 52 cm |
| VÝŠKA | 104 cm |
| HMOTNOSŤ | 18 kg |
| NOSNOSŤ | 150 kg |
| MATERIÁL | Eko koža, Kov, Plast |
| HĹBKA SEDU | 45 cm |
| VÝŠKA SEDU | 49 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| POLOHOVACIE | Áno |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Áno |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 61 cm |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| TYP PODNOŽE | Kovový kríž |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠÍRKA | 61 cm |
| HĹBKA | 52 cm |
| VÝŠKA | 104 cm |
| HMOTNOSŤ | 18 kg |
| NOSNOSŤ | 150 kg |
| MATERIÁL | Eko koža, Kov, Plast |
| HĹBKA SEDU | 45 cm |
| VÝŠKA SEDU | 49 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| POLOHOVACIE | Áno |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Áno |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 61 cm |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| TYP PODNOŽE | Kovový kríž |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.




