- Domov
- Pracovňa
- Kancelárske stoličky a kreslá
- Kancelárska stolička VIRE
Kancelárska stolička VIRE
Telefonická objednávka
Kancelárska stolička VIRE má vysokú opierku hlavy, ktorá je čalúnená ekokožou. Sedák je z membránové tkaniny a operadlo zo sieťoviny v niekoľkých farebných prevedeniach.
Stolička má pevné podrúčky, hojdací mechanizmus TILT, plynový piest k nastaveniu výšky sedu.
Kolieska sú tvrdé pre mäkké podlahy a koberce.
Farba:
biela
čierna
hnedá
oranžová
modrá
zelená
sivá
sivá / čierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Rozmery:
šírka: 61 cm
hĺbka: 63 cm
výška: 110 - 120 cm
výška sedu: 44 - 54 cm
šírka sedu: 49 cm
hĺbka sedu: 45 cm
Nosnosť:
100 kg
Hmotnosť:
15 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠÍRKA | 61 cm |
| HĹBKA | 63 cm |
| VÝŠKA | 110 cm |
| HMOTNOSŤ | 15 kg |
| NOSNOSŤ | 100 kg |
| MATERIÁL | Kov, Membránová látka, Plast, Sieťovina |
| ŠÍRKA SEDU | 49 cm |
| HĹBKA SEDU | 45 cm |
| VÝŠKA SEDU | 44 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Áno |
| KOLIESKA | Plastová |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 66 cm |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| TYP PODNOŽE | Kovový kríž |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠÍRKA | 61 cm |
| HĹBKA | 63 cm |
| VÝŠKA | 110 cm |
| HMOTNOSŤ | 15 kg |
| NOSNOSŤ | 100 kg |
| MATERIÁL | Kov, Membránová látka, Plast, Sieťovina |
| ŠÍRKA SEDU | 49 cm |
| HĹBKA SEDU | 45 cm |
| VÝŠKA SEDU | 44 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Áno |
| KOLIESKA | Plastová |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 66 cm |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| TYP PODNOŽE | Kovový kríž |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Počítačový stôl DTD / kov Dekorhome
Počítačový stôl DTD / kov Dekorhome
Biela
Nie je skladom
162.30 €
Hnedá
Nie je skladom
145.50 €
Čierna
Nie je skladom
159.50 €
Počítačový stôl NOE NEW
Počítačový stôl JOHAN 2 NEW 02
Počítačový stôl JOHAN 2 NEW 02
Biela
Odoslanie do 14 dní
84 €
Dub sonoma
Odoslanie do 14 dní
84 €
Dub craft
Odoslanie do 14 dní
61.10 €
Kancelársky kontajner DTD / MDF Dekorhome
Kancelársky kontajner DTD / MDF Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
116.70 €
Dub
Odoslanie do 10 dní
137.80 €















