- Domov
- Pracovňa
- Kancelárske stoličky a kreslá
- Kancelárska stolička JODY
Kancelárska stolička JODY
Telefonická objednávka
KANCELÁRSKA STOLIČKA JODY
Kancelárske kreslo JODY je elegantnou a pohodlnou voľbou pre každodennú prácu v kancelárii aj domácej pracovni. JODY spĺňa požiadavky na komfortné sedenie pri každodennej práci.

PRAKTICKÉ FUNKCIE
Tvarovaný sedák a operadlo spolu s čalunenými lakťovými opierkami zabezpečujú správnu oporu tela a znižujú únavu počas práce. Výškové nastavenie sedadla, funkcia hojdania a otočná funkcia umožňujú jednoduché prispôsobenie podľa potrieb používateľa. 
KVALITNÁ A ODOLNÁ
Čalúnené je kvalitnou béžovou látkou a poskytuje vysoký komfort sedenia aj pri dlhšom používaní. Stabilná kovová konštrukcia v chrómovom prevedení zaručuje požadovanú stabilitu. Kreslo je vybavené univerzálnymi kolieskami vhodnými na tvrdé aj mäkké podlahy.

TECHNICKÉ PARAMETRE
Materiál:
látka / kov
Rozmery:
šírka: 60 cm
hĺbka: 70 cm
výška: 115 -121 cm
šírka sedu: 52 cm
hĺbka sedu: 51 cm
výška sedu: 47 - 53 cm
chrbtová opierka: 52x79 cm
Nosnosť:
130 kg
Hmotnosť:
17 kg

MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 60 cm |
| HĹBKA | 70 cm |
| VÝŠKA | 115 cm, 121 cm |
| HMOTNOSŤ | 17 kg |
| NOSNOSŤ | 130 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| ŠÍRKA SEDU | 52 cm |
| HĹBKA SEDU | 51 cm |
| VÝŠKA SEDU | 47 cm, 53 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Áno |
| KOLIESKA | Plastová |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 79 cm |
| OPIERKA HLAVY | Ano |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| TYP PODNOŽE | Kovový kríž, Otočná 360° |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 60 cm |
| HĹBKA | 70 cm |
| VÝŠKA | 115 cm, 121 cm |
| HMOTNOSŤ | 17 kg |
| NOSNOSŤ | 130 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| ŠÍRKA SEDU | 52 cm |
| HĹBKA SEDU | 51 cm |
| VÝŠKA SEDU | 47 cm, 53 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Áno |
| KOLIESKA | Plastová |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 79 cm |
| OPIERKA HLAVY | Ano |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| TYP PODNOŽE | Kovový kríž, Otočná 360° |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.







