- Domov
- Kuchyňa
- Jedálenské súpravy
- Jedálenský set 4+1 HAIM
Jedálenský set 4+1 HAIM
Telefonická objednávka
JEDÁLNY SET HAIM
Jedáleň je miestnosťou, kde sa stretáva celá rodina pri stolovaní a trávi tak spolu vzácny voľný čas. Preto by sa tam mali všetci cítiť príjemne. Táto miestnosť by mala zaiste dýchať veľmi príjemnou atmosférou. Jedálenský set HAIM 1+4 je štýlový a vkusný nábytok, ktorý pozostáva z jedného jedálenského stola a štyroch stoličiek. Ideálny pre menšie rodiny do kuchyne alebo jedálne. 
ESTETICKÝ A FUNKČNÝ
Set pozostáva z jedného stola a štyroch stoličiek. Vyrobený je z MDF v kombinácii s pevnou kovovou konštrukciou, ktorá dodáva setu potrebnú stabilitu. Doska stola a sedáky stoličiek sú vyrobené z kvalitnej MDF vo farbe tmavý dub, doplnené o čiernu konštrukciu. 
TECHNICKÉ PARAMETRE
Farba:
dub tmavý / čierna
Materiál:
MDF / kov
Rozmery stola:
šírka: 120 cm
hĺbka: 80 cm
výška: 75 cm
Rozmery stoličky:
šírka: 42,5 cm
hĺbka: 52,5 cm
výška: 85 cm
hĺbka sedu: 51 cm
výška sedu: 45 cm
Nosnosť:
stôl: 20 kg
stolička: 90 kg
Hmotnosť:
37 kg
MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 40,5 cm, 120 cm |
| HĹBKA | 52,5 cm, 47,5 cm |
| VÝŠKA | 75 cm, 85 cm |
| HMOTNOSŤ | 37 kg |
| NOSNOSŤ | 20 kg, 90 kg |
| MATERIÁL | Kov, MDF doska |
| OBSAH SETU | 1x stôl, 4x stolička |
| HĹBKA SEDU | 47,5 cm |
| VÝŠKA SEDU | 46 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| ŠÍRKA STOLA | 120 cm |
| HĹBKA STOLU | 80 cm |
| VÝŠKA STOLA | 75 cm |
| ŠÍRKA STOLIČKY | 42,5 cm |
| HĹBKA STOLIČKY | 52,5 cm |
| VÝŠKA STOLIČKY | 85 cm |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 40,5 cm, 120 cm |
| HĹBKA | 52,5 cm, 47,5 cm |
| VÝŠKA | 75 cm, 85 cm |
| HMOTNOSŤ | 37 kg |
| NOSNOSŤ | 20 kg, 90 kg |
| MATERIÁL | Kov, MDF doska |
| OBSAH SETU | 1x stôl, 4x stolička |
| HĹBKA SEDU | 47,5 cm |
| VÝŠKA SEDU | 46 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| ŠÍRKA STOLA | 120 cm |
| HĹBKA STOLU | 80 cm |
| VÝŠKA STOLA | 75 cm |
| ŠÍRKA STOLIČKY | 42,5 cm |
| HĹBKA STOLIČKY | 52,5 cm |
| VÝŠKA STOLIČKY | 85 cm |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Kuchynský vozík Dekorhome
Kuchynský vozík Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
53.60 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
53.40 €
Sivá
Odoslanie do 10 dní
53.60 €











