- Domov
- Kuchyňa
- Jedálenské súpravy
- Jedálenský set 4+1 AUT-O2155
Jedálenský set 4+1 AUT-O2155
Telefonická objednávka
JEDÁLNY SET AUT-O2155
Pozývame vás na objavenie mimoriadnej harmónie a funkčnosti v jedálenskom sete AUT-O2155 pozostávajúcim z obdĺžnikového stola a štyroch očarujúcich stoličiek. Tento kompaktný set bol vytvorený pre menšie miestnosti, ktoré dokonale spĺňajú potreby moderného životného štýlu.
- dub / čierna
- staré drevo / čierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
MINIMALISTICKÝ DIZAJN STOLA
Jeho minimalistický dizajn s jemnou kombináciou MDF dosky v dekore duba alebo starého dreva a čiernych kovových nôh vytvára estetickú kompozíciu, ktorá ľahko zapadne do každého interiéru. Funkčnosť tejto zostavy z nej robí ideálne riešenie ako do malých kuchýň, tak do útulných jedální.
POHODLNÉ JEDÁLNE STOLIČKY
Jedálenská stolička s čiernym kovovým rámom zaručujú stabilitu a odolnosť. Operadlo a sedák sú v rovnakom dekore ako stolová doska, dodávajú jedinečný charakter a zároveň zaisťujú pohodlie počas dlhých chvíľ strávených pri stole.
TECHNICKÉ PARAMETRE
Materiál:
MDF / kov
Rozmery stola:
šírka: 110 cm
hĺbka: 70 cm
výška: 75,5 cm
Rozmery stoličky:
šírka: 38,5 cm
hĺbka: 45 cm
výška: 83,5 cm
šírka sedu: 38,5 cm
hĺbka sedu: 39,5 cm
výška sedu: 45 cm
Hmotnosť:
28,5 kg

MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Industriálny |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 38,5 cm, 110 cm |
| HĹBKA | 45 cm, 70 cm |
| VÝŠKA | 75 cm, 83,5 cm |
| HMOTNOSŤ | 28,5 kg |
| NOSNOSŤ | 30 kg, 100 kg |
| MATERIÁL | Kov, MDF doska |
| OBSAH SETU | 1x stôl, 4x stolička |
| ŠÍRKA SEDU | 38,5 cm |
| HĹBKA SEDU | 39,5 cm |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| ŠÍRKA STOLA | 110 cm |
| HĹBKA STOLU | 70 cm |
| VÝŠKA STOLA | 75 cm |
| ŠÍRKA STOLIČKY | 38,5 cm |
| HĹBKA STOLIČKY | 45 cm |
| VÝŠKA STOLIČKY | 83,5 cm |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Industriálny |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 38,5 cm, 110 cm |
| HĹBKA | 45 cm, 70 cm |
| VÝŠKA | 75 cm, 83,5 cm |
| HMOTNOSŤ | 28,5 kg |
| NOSNOSŤ | 30 kg, 100 kg |
| MATERIÁL | Kov, MDF doska |
| OBSAH SETU | 1x stôl, 4x stolička |
| ŠÍRKA SEDU | 38,5 cm |
| HĹBKA SEDU | 39,5 cm |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| ŠÍRKA STOLA | 110 cm |
| HĹBKA STOLU | 70 cm |
| VÝŠKA STOLA | 75 cm |
| ŠÍRKA STOLIČKY | 38,5 cm |
| HĹBKA STOLIČKY | 45 cm |
| VÝŠKA STOLIČKY | 83,5 cm |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Kuchynský vozík Dekorhome
Kuchynský vozík Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
53.60 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
53.40 €
Sivá
Odoslanie do 10 dní
53.60 €


































