- Domov
- Kuchyňa
- Jedálenské súpravy
- Jedálenské súpravy 4+1
- Jedálenský set 4+1 AUT-4000
Jedálenský set 4+1 AUT-4000
Telefonická objednávka
JEDÁLNY SET AUT-4000
Zažite pokojnú kombináciu jednoduchosti a sofistikovanosti s naším jedálenským setom AUT-4000. Táto klasická zostava, vyrobená z prvotriedneho masívneho dreva, sa môže pochváliť obdĺžnikovou stolnou doskou a štyrmi stoličkami s čalúnením z kvalitnej hrubej látky.
FAREBNÁ VARIABILITA
Večne elegantný vzhľad dokonale odráža morenie v niekoľkých odtieňoch, ktoré mu prepožičiavajú hrejivosť a bohatosť, a vytvárajú tak útulnú atmosféru ideálnu pre akékoľvek prostredie.
- biela
- dub
- čerešňa
- orech
Výber rozmeru zvoľte vo variantách produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
ELEGANTNÁ KRÁSA
Nadčasová krása kolekcie je dynamicky stvárnená v krásnom drevenom dekore zdobiacom hornú dosku. Funkčnosť sa tu stretáva s umným dizajnom, vďaka čomu tieto kúsky štýlovo ukotvia vaše kancelárske či domáce prostredie bez toho, aby sa vzdali pohodlia alebo trvanlivosti.
STABILITA A ODOLNOSŤ
Naša súprava stola a stoličiek z masívneho dreva ponúka zvýšenú stabilitu pre dlhodobé používanie. Tieto stoličky, vkusne štylizované tak, aby doplnili akúkoľvek výšku stola, predstavujú jedinečnú kombináciu robustnosti a elegancie. Spoznajte krásu skutočného remeselného spracovania so setom AUT-4000, ktorá skutočne definuje klasický luxus a kvalitu.
TECHNICKÉ PARAMETRE
Materiál:
masívne drevo / látka
Rozmery stola:
šírka: 120 cm
hĺbka: 75 cm
výška: 74 cm
Rozmery stoličky:
šírka: 46 cm
hĺbka: 52 cm
výška: 94 cm
šírka sedu: 45 cm
hĺbka sedu: 39 cm
výška sedu: 47 cm
Hmotnosť:
44 kg

MONTÁŽ
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 46 cm, 120 cm |
| HĹBKA | 52 cm, 75 cm |
| VÝŠKA | 74 cm, 94 cm |
| HMOTNOSŤ | 44 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masívne drevo |
| OBSAH SETU | 1x stôl, 4x stolička |
| ŠÍRKA SEDU | 45 cm |
| HĹBKA SEDU | 39 cm |
| VÝŠKA SEDU | 47 cm |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Nie |
| ROZKLADACIA | Nie |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby |
| TYP STOLA | Jedálenský |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| MATERIÁL NÔH | Masívne drevo |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| ŠÍRKA STOLA | 120 cm |
| HĹBKA STOLU | 75 cm |
| VÝŠKA STOLA | 74 cm |
| ŠÍRKA STOLIČKY | 46 cm |
| HĹBKA STOLIČKY | 52 cm |
| VÝŠKA STOLIČKY | 94 cm |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 46 cm, 120 cm |
| HĹBKA | 52 cm, 75 cm |
| VÝŠKA | 74 cm, 94 cm |
| HMOTNOSŤ | 44 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masívne drevo |
| OBSAH SETU | 1x stôl, 4x stolička |
| ŠÍRKA SEDU | 45 cm |
| HĹBKA SEDU | 39 cm |
| VÝŠKA SEDU | 47 cm |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Nie |
| ROZKLADACIA | Nie |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby |
| TYP STOLA | Jedálenský |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| MATERIÁL NÔH | Masívne drevo |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| ŠÍRKA STOLA | 120 cm |
| HĹBKA STOLU | 75 cm |
| VÝŠKA STOLA | 74 cm |
| ŠÍRKA STOLIČKY | 46 cm |
| HĹBKA STOLIČKY | 52 cm |
| VÝŠKA STOLIČKY | 94 cm |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Kuchynský vozík Dekorhome
Kuchynský vozík Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
53.60 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
53.40 €
Sivá
Odoslanie do 10 dní
53.60 €


















