- Domov
- Kuchyňa
- Jedálenské stoličky a kreslá
- Jedálenské stoličky
- Jedálenská stolička ZAJDA TYP 1
Jedálenská stolička ZAJDA TYP 1
Telefonická objednávka
JEDÁLENSKÁ STOLIČKA ZAJDA TYP 1
Doprajte vášmu interiéru nádych moderného komfortu s jedálenskou stoličkou ZAJDA TYP 1, ktorá upúta pozornosť svojím jemným béžovým prevedením. ZAJDA TYP 1 je ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú spojenie dizajnu, funkčnosti a komfortu.

POHODLIE PRE KAŽDODENNÉ SEDENIE
Čalúnenie z príjemnej látky poskytuje vysoký komfort pri sedení, vďaka čomu si vychutnáte každé jedlo aj dlhé rozhovory pri stole. Stabilné kovové nohy v čiernej farbe vytvárajú štýlový kontrast a zároveň zaručujú pevnosť a dlhú životnosť stoličky.

TECHNICKÉ PARAMETRE
Farba:
béžová / čierna
Materiál:
látka / kov
Rozmery:
šírka: 51 cm
hĺbka: 51 cm
výška: 84 cm
šírka sedu: 51 cm
hĺbka sedu: 45 cm
výška sedu: 47 cm
Nosnosť:
100 kg
Hmotnosť:
6,6 kg

MONTÁŽ
Zboží je dodáváno v rozloženém stavu. Jednoduchá montáž je možná díky přiloženému montážnímu návodu.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 51 cm |
| HĹBKA | 51 cm |
| VÝŠKA | 84 cm |
| HMOTNOSŤ | 6,6 kg |
| NOSNOSŤ | 100 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| ŠÍRKA SEDU | 51 cm |
| HĹBKA SEDU | 45 cm |
| VÝŠKA SEDU | 47 cm |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Jedálenský stôl DONIO 80
Kuchynská linka VIVIAN 240
Kuchynský ostrovček FIGO
Jedálenský stôl GENERAL NEW
Jedálenský stôl GENERAL NEW
Biela
Odoslanie do 14 dní
126.60 €
Dub sonoma
Odoslanie do 14 dní
126.60 €
Dub artisan
Odoslanie do 14 dní
126.60 €
Rozkladací jedálenský stôl PUSAN S
Servírovací vozík ARVADA
Kuchynská linka PRADO 260
Kuchynská linka PRADO 260
Biela
Odoslanie do 14 dní
1 153.70 €
Sivá
Odoslanie do 14 dní
1 153.70 €
Krémová
Odoslanie do 14 dní
1 153.70 €




