- Domov
- Obývacia izba
- Kreslá
- Relaxačné a masážne
- Relaxačné
- Hojdacie polohovacie kreslo TV-4089
Hojdacie polohovacie kreslo TV-4089
Telefonická objednávka
HÚPACIE POLOHOVACIE KRESLO TV-4089
Predstavte si chvíľu, ktorú si zaslúžite. Po náročnom dni sa konečne dostávate domov, kde na vás čaká to najlepšie miesto pod slnkom – Vaše nové TV kreslo. Nielenže sa stane vašou osobnou oázou relaxácie, ale bude aj štýlovým doplnkom vašej obývačky.
POHODLIE

ELEGANTNÝ DIZAJN
Vkusná voľba pre akýkoľvek moderný interiér sa vyznačuje sofistikovaným designom a mimoriadnym pohodlím. Jemný reliéf na poťahovej látke dodáva eleganciu a textúru, zatiaľ čo čierne kovové nohy poskytujú stabilitu a odolnosť.
- svetlosivá
- sivá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
KVALITNÉ A ODOLNÉ


TECHNICKÉ PARAMETRE

MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 84 cm |
| HĹBKA | 97 cm |
| VÝŠKA | 98 cm |
| HMOTNOSŤ | 42 kg |
| NOSNOSŤ | 120 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, PUR pena |
| ŠÍRKA SEDU | 54 cm |
| HĹBKA SEDU | 54 cm |
| VÝŠKA SEDU | 50 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| POLOHOVACIE | Áno |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Áno |
| OPIERKA HLAVY | Ano |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| OPIERKY RUK | Áno |
| MASÁŽNÉ FUNKCIE | Nie |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 84 cm |
| HĹBKA | 97 cm |
| VÝŠKA | 98 cm |
| HMOTNOSŤ | 42 kg |
| NOSNOSŤ | 120 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, PUR pena |
| ŠÍRKA SEDU | 54 cm |
| HĹBKA SEDU | 54 cm |
| VÝŠKA SEDU | 50 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| POLOHOVACIE | Áno |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Áno |
| OPIERKA HLAVY | Ano |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| OPIERKY RUK | Áno |
| MASÁŽNÉ FUNKCIE | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Podlahová váza SINIS Dekorhome
Podlahová váza SINIS Dekorhome
Zlatá
Odoslanie do 14 dní
64.20 €
Stříbrná
Odoslanie do 14 dní
59.90 €
Odkladací stolík MEDUSA S Dekorhome
Odkladací stolík MEDUSA S Dekorhome
Zlatá
Odoslanie do 14 dní
137.50 €
Stříbrná
Odoslanie do 14 dní
137.50 €


























































