-49% 1+1 zdarma

Dřevočal Havana Matrac 1 + 1 zadarmo z bio peny + 2 x vankúš Lukáš zadarmo

Kód produktu: 5210237

Spresnite výber produktu

rozměry
varianty poťahov matraca Havana

Pôvodná cena € 871.60 -49% 1+1 zdarma € 448.80 S DPH Ušetríte € 422.80

počet kusů
Radi vám poradíme
Po - Pá 8:00 - 16:30 h

Popis produktu

Vysoko luxusný sedemzónový matrac Havana s výbornými ortopedickými vlastnosťami.

Stred matraca tvorí dve tvrdenej peny MediFoam odlišných tuhosťou, ktoré zvyšujú nosnosť matraca na 130kg. Vrchná žltá antidekubitné nosná vrstva tuhosti 2 (stredná, preferujú skôr ženy) je tvorená studenou HR bio penou, ktorá obsahuje geneticky neupravený soja olej. Bio pena vyniká svojou elasticitou, priedušnosťou, tvarovou stálosťou a dlhou životnosťou. Vďaka špeciálnemu priečnemu a pozdĺžnemu prierezu je zabezpečené prevzdušnenie matraca a optimálne pohodlie pre každú časť ľudského tela.

Matrac je vhodný pre všetky typy roštov (lamelové, latkové, polohovateľné).

Nosnosť: do 130 kg

Predĺžená záruka na 3 roky.

Celková výška matraca cca 21 cm.

Matrac sa vyrába v rozmeroch: 195x80, 195x85, 200x80, 200x90.

Úplet:
Vyšší stupeň kvality v porovnaní s froté poťahom. Povrch je hladší a silnejší. Je prešitý dutým vláknom s vyššou gramážou. Týmto spôsobom dosiahneme lepšiu izoláciu od jadra matraca. Tento poťah je prešitý trojzónovým spôsobom (stred - hustejšie prešitie).

 

Aloe vera:
Kvalitný poťah, ktorý obsahuje výťažok známej rastliny Aloe Vera barbaensis z rodu liliovitých. Má pozitívny vplyv na pokožku ľudského tela, pôsobí antibakteriálne. Postupne sa uvoľňujúce extrakt z AloeVera umožňuje dokonalú relaxáciu v spánku. Poťah, prešitý trojzónovým spôsobom, je príjemný na dotyk a štandartne votkané logo zaručuje nezameniteľnosť výrobku.

 

Sanitized:
Je antibakteriálny poťah, ktorý ponúka dokonalú ochranu proti baktériám a roztočom a zabraňuje rozmnožovaniu mikroorganizmov udržuje biologickú rovnováhu pokožky a prispieva k fyzickému a psychickému komfortu užívateľa vďaka antimikrobiálne úprave Sanitized je revolučným riešením pre alergikov

 

Medicott:
Značkový typ pleteného poťahu svojim špeciálnym zložením zabraňuje tvorbe a usadzovaniu domácich roztočov a tvorbu plesní má vynikajúce antibakteriálne účinky, ktoré sú dosiahnuté bez prídavku chemických látok. Tajomstvo úspešného fungovania spočíva v odstránení nečistôt z vlákien prírodnej bavlny, čím sa zamedzí potencionálnemu domovu plesní. Medicott má dlhotrvajúci účinok pri pravidelnej údržbe. Poťah je možné prať pri 60 ° C.

 

Lyocell:
Materiál z čistého prírodného vlákna získaného z dreva technológiou šetriace životné prostredia.S všetkými vynikajúcimi charakteristikami Vám poskytuje počas spánku optimálne pohodlie. K jej popredným vlastnostiam patrí vysoká absorbčná schopnosť a veľmi rýchle odparovanie. Tieto vlastnosti zaručujú dokonalý pocit aj pre osoby s vyššou potivosťou. Mikrovlákna LezingLyocell dodávajú látke hodvábny lesk a sú odolné a necitlivé k mikroorganizmom. Poťah je možné prať pri 60 ° C.

Parametre

ŠÍRKA
80 cm, 85 cm, 90 cm
DĹŽKA
195 cm, 200 cm
VÝŠKA
21 cm
NOSNOSŤ
130 kg
TYP MATRACE
Penová
MATERIÁL MATRACE
Bio pena, Pena MediFoam
OBOJSTRANNÁ
Áno
TUHOSŤ
Stredná
ROZDIELNA TUHOSŤ STRÁN
Nie
FARBA POŤAHU
Biela
MATERIÁL POŤAHU
Aloe Vera, Lyocell, Medicott, SilverGuard, Úplet
POČET ZÓN
7
SNÍMATEĽNÝ POŤAH
Áno