SŤAHOVACIA ROLETA NA BOČNÚ STENU
Táto roleta je ideálnym riešením pre tých, ktorí hľadajú účinnú ochranu proti slnku, vetru alebo priehľadom, a to bez kompromisu v dizajne exteriéru. Vďaka svojim odolným vlastnostiam je schopná vydržať vyššie letné teploty vzduchu, čo z nej robí spoľahlivého partnera pre vaše vonbkajšie posedenie, terasu či balkón. Vyrábané pre pergoly BIOCLIMATIC PREMIUM a BIOCLIMATIC PREMIUM PLUS. Táto roleta ponúka nielen estetický doplnok, ale aj praktickú funkčnosť.
 
 

KONŠTRUKCIA A MATERIÁL
Roleta sa skladá z hornej lišty s tyčou pre návin rolety a z dvoch masívnych zvislých vodiacich líšt pre okraje rolety. Pre steny s dĺžkou 5 m je roleta navrhnutá ako delená v polovici na dve na sebe nezávislé časti s rozmermi 235 x 236 cm, s centrálnou spojovacou lištou pre jednoduché ovládanie. Materiál rolety je zložený z 75% PVC a 25% polyesteru, čo ju robí vodeodolnou, priedušnou a UV stabilnou. S plošnou hmotnosťou 420 g/m2 a hrúbkou 0,62 mm (s toleranciou 5%), roleta v odtieni antracit poskytuje svetelnú priestupnosť na úrovni 5%, efektívne bráni prenikaniu slnečných lúčov a dodáva súkromie.
 

FUNKČNÉ VÝHODY
Bez ohľadu na rozmer vašej steny ponúka sťahovacia roleta na bočnú stenu komplexné riešenie, ktoré kombinuje estetiku a praktickú funkčnosť. Prispôsobte si svoj exteriér podľa svojich potrieb a užívajte si pohodlie a súkromie s týmto moderným doplnkom.
 

VARIANTY
Sťahovacia roleta na bočnú stenu, dostupná v štyroch veľkostiach - 2,8 m, 3,01 m, 3,72 a 5 m prináša flexibilné a elegantné riešenie na ochranu vášho vonkajšieho priestoru.
 
2,81 m (268 x 236 cm - pre stenu s vonkajšou šírkou 2,88 m) - JE LEN LEN PRE BIOCLIMATIC PREMIUM. Na verziu PLUS ju nie je možné namontovať.
3,01 m (281 x 236 cm - pre stenu s vonkajšou šírkou 3,01 m) - JE LEN LEN PRE BIOCLIMATIC PREMIUM PLUS. Na samotnú verziu PREMIUM ju nemožno namontovať.
3,72 m (372 x 236 cm - pre stenu s vonkajšou šírkou 3,92 m)
5 m (235 x 236 cm - pre stenu s vonkajšou šírkou 4,95 m)
 
Výber rozmeru zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.


TECHNICKÉ PARAMETRE
Materiál:
5% PVC + 25% polyester/kov
 
Rozmery:
šírka: 268 / 281 / 372 / 2 x 235 cm
výška: 236 cmJEDNODUCHÁ INŠTALÁCIA A ÚDRŽBA
S jednoduchým mechanizmom na sťahovanie a pevnou konštrukciou zaisťuje roleta jednoduchú inštaláciu a minimálnu údržbu. Estetický vzhľad a funkčnosť v jednom riešení prináša nielen praktické výhody, ale aj vizuálne obohacuje exteriér vášho domova či kancelárie.


Parametre
FARBA SiváČierna
DEKOR Antracit
ŠTÝL Moderný
ŠÍRKA 235 cm, 268 cm, 372 cm, 281 cm
VÝŠKA 235 cm
MATERIÁL Kov, PVC, Polyester
FARBA SiváČierna
DEKOR Antracit
ŠTÝL Moderný
ŠÍRKA 235 cm, 268 cm, 372 cm, 281 cm
VÝŠKA 235 cm
MATERIÁL Kov, PVC, Polyester

Nábytok

Záhrada

Dizajnový nábytok

Osvetlenie

Obývacia izba

SEDACIE SÚPRAVY

Kuchyňa

Predsien

Kúpeľňa

Detská izba

Spálňa

Pracovňa

Veľký výpredaj nábytku

Skladovky

Náš blog a akcie

Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení