PRÉMIOVÁ ZÁHRADNÁ HLINÍKOVÁ BIOKLIMATICKÁ PERGOLA
Prémiová záhradná hliníková voľne stojaca bioklimatická pergola s rozmermi 6x3 metre predstavuje ideálny spôsob zastrešenia Vášho vonkajšieho posedenia. Vyrobená z vysoko kvalitného hliníka v šedej farbe RAL 7016 s matnou povrchovou úpravou, táto pergola sa ľahko začlení do každého prostredia a ponúka veľmi pevnú a stabilnú konštrukciu, ktorá je odolná voči poveternostným vplyvom vďaka ošetreniu práškovou farbou.
 
 

NASTAVITEĽNÉ OTOČNÉ LAMELY
S 38 nastaviteľnými otočnými dvojitými lamelami (dve vrstvy s dutým vnútrom) vás pergola ochráni nielen pred slnkom, ale aj pred dažďom. Lamely je možné otáčať od 0° pre úplne uzavretú strechu až do 135°, čo umožňuje skvelú mobilitu a možnosť zatieniť slnko z akejkoľvek strany. Lamely je možné ovládať jednoducho manuálne pomocou kľučky, čo zaisťuje jednoduchú manipuláciu.

UNIKÁTNY DRENÁŽNY SYSTÉM
Pergola je vybavená unikátnym drenážnym systémom priamo vo vnútri konštrukcie, ktorý zaisťuje bezpečné zvodu vody. V zimných mesiacoch sa odporúča ponechať lamely vo zvislej pozícii, aby sa zabránilo akumulácii snehu a ľadu.MOŽNOSŤ DOPLNENIA O BOČNÉ TIENENIE A TIENIACI PANEL
Pre dodatočnú ochranu pred vetrom je možné pergolu doplniť o bočné zásteny s hliníkovou konštrukciou a výplňou z textilenu. K dispozícii sú aj tieniace panely s fixnými horizontálnymi lamelami, ktoré poskytujú dodatočné súkromie a zatienenie, čím zvyšujú komfort užívania pergoly.
 
 

KONŠTRUKCIA
Vďaka skvelým vlastnostiam, detailnému spracovaniu a modernému dizajnu bioklimatickej pergoly využijete vonkajšie posedenie oveľa častejšie.


OCHRANA PRED VONKAJŠÍMI VPLYVMI
S bioklimatickou pergolou si môžete užívať maximum slnečných lúčov, zároveň sa môžete proti týmto lúčom aj chrániť správnym nastavením lamiel. Pergola tiež umožňuje jednoduchú ventiláciu priestoru a naopak dokonalý prístrešok v prípade dažďa.


TECHNICKÉ PARAMETRE

Farba:
sivá RAL 7016

Materiál:
hliník

Rozmery:
šírka: 600 cm
hĺbka: 300 cm
výška: 255 cm

zastavaná plocha: 18 m2

rozmer stĺpika: 116 x 116 x 1,5 mm
rozmer trámu: 153 x 75 x 1,4 mm
rozmer lamiel: 169 x 30 x 1,4 mm

Hmotnosť:
305 kg


MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Robustný stĺpik má rozmery 116x116 mm, pri inštalácii je potrebné počítať s pätkou stĺpika s rozmermi 160x160 mm. Pätka je z 8 mm hrubej ocele a je navyše zakrytá hliníkovým krytom s integrovaným drenážnym systémom. Vyvýšený trám s pridanou hornou lištou ukrýva lamely tak, že z bočného pohľadu nie sú viditeľné a sú v jednej línii s trámom.


Parametre
FARBA Sivá
ŠTÝL Elegantný, Nadčasový, Praktický
TVAR Obdĺžnikový
ŠÍRKA 600 cm
HĹBKA 300 cm
VÝŠKA 255 cm
HMOTNOSŤ 305 kg
MATERIÁL Hliník
VÝŠKA PO STRECHU 2,55 m
MATERIÁL KONŠTRUKCIE Hliník s práškovým nástrekom
MATERIÁL ZASTREŠENIE Hliníkové lamely
FARBA KONŠTRUKCIE Antracit
FARBA ZASTREŠENIE Antracit
BOČNICE (SÚČASŤ BALENIA) Nie
ODOLNOSŤ PROTI DAŽĎU Áno
FARBA Sivá
ŠTÝL Elegantný, Nadčasový, Praktický
TVAR Obdĺžnikový
ŠÍRKA 600 cm
HĹBKA 300 cm
VÝŠKA 255 cm
HMOTNOSŤ 305 kg
MATERIÁL Hliník
VÝŠKA PO STRECHU 2,55 m
MATERIÁL KONŠTRUKCIE Hliník s práškovým nástrekom
MATERIÁL ZASTREŠENIE Hliníkové lamely
FARBA KONŠTRUKCIE Antracit
FARBA ZASTREŠENIE Antracit
BOČNICE (SÚČASŤ BALENIA) Nie
ODOLNOSŤ PROTI DAŽĎU Áno

Nábytok

Záhrada

Dizajnový nábytok

Osvetlenie

Obývacia izba

SEDACIE SÚPRAVY

Kuchyňa

Predsien

Kúpeľňa

Detská izba

Spálňa

Pracovňa

Veľký výpredaj nábytku

Skladovky

Náš blog a akcie

Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení