- Domov
- Kuchyňa
- Barové stoly
- Barový stôl s policemi Dekorhome
Barový stôl s policemi Dekorhome
Telefonická objednávka
Tento funkčný a zároveň štýlový barový stôl je ako praktickým, tak dekoratívnym doplnkom do vášho bývania.
Špeciálny dizajn vysokého stola je ideálnym nadčasovým doplnkom do vášho interiéru. Odolná drevotriesková konštrukcia barového stolíka je veľmi odolná, stabilný a ľahko sa čistí. Stolové dosky sú dostatočne priestranné, aby ste na svojom novom bare mohli servírovať svoje nápoje a občerstvenie alebo vystavovať vázy či iné dekorácie.
Montáž barového stola je jednoduchá.
Farba:
biela
biela / sivá
biela / dub
dub
čierna
Výber farby zvoľte vo variantoch produktu.
Materiál:
drevotrieska
Rozmery:
šírka: 130 cm
hĺbka: 40 cm
výška: 120 cm
šírka vnútorného stolíka: 124 cm
výška vnútorného stolíka: 100 cm
Hmotnosť:
52,5 kg
Dodávané v demonte.

| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 130 cm |
| HĹBKA | 40 cm |
| VÝŠKA | 120 cm |
| HMOTNOSŤ | 52,5 kg |
| MATERIÁL | DTD doska |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Barový |
| MATERIÁL DOSKY | DTD doska |
| MATERIÁL NÔH | DTD doska |
| NOHY STOLA | 2 nohy |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty2
Barové stoličky 2 ks látka / buk Dekorhome
Barové stoličky 2 ks látka / buk Dekorhome
Krémová
Nie je skladom
230.20 €
Hořčicová
Nie je skladom
157.10 €
Vínová
Nie je skladom
155.30 €
Modrá
Nie je skladom
206.20 €
Zelená
Nie je skladom
206.20 €
Hnedá
Nie je skladom
213.70 €
Šedohnedá taupe
Nie je skladom
192.80 €
Světle šedá
Nie je skladom
206.20 €
Tmavosivá
Nie je skladom
206.20 €
Čierna
Nie je skladom
206.20 €
Barové stoličky 2 ks látka / buk Dekorhome
Barové stoličky 2 ks látka / buk Dekorhome
Krémová
Nie je skladom
187.90 €
Hořčicová
Nie je skladom
192.70 €
Vínová
Nie je skladom
137 €
Modrá
Nie je skladom
137 €
Zelená
Nie je skladom
177 €
Hnedá
Nie je skladom
156.10 €
Šedohnedá taupe
Nie je skladom
165.10 €
Světle šedá
Nie je skladom
170 €
Tmavosivá
Nie je skladom
156.50 €
Čierna
Nie je skladom
180 €



















