- Domov
- Kuchyňa
- Barové stoličky
- Barové stoličky 2 ks ratan / kov Dekorhome
Barové stoličky 2 ks ratan / kov Dekorhome
Telefonická objednávka
Dodajte vášmu interiéru prírodné šarm s našimi jedinečnými ratanovými barovými stoličkami! Prinesú so sebou perfektnú kombináciu štýlu a funkčnosti a okamžite skrášli zariadení vašej kuchyne či obývačky!
Ratanový sedák a opierka chrbta sú neobyčajne pohodlné a ratan sa tiež ľahko čistí navlhčenou handričkou. Silné kovové nohy zaručujú stabilitu a dlhú životnosť. Barové stoličky v rustikálnom štýle sa hodí do všetkých interiérov a ich montáž je jednoduchá.
Balenie obsahuje 2 barové stoličky.
Farba:
prírodné
čierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
prírodný ratan / kov
Rozmery:
šírka: 46 cm
hĺbka: 48 cm
výška: 79 cm
hĺbka sedu: 37 cm
výška sedu: 62 cm
Hmotnosť:
14,6 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 46 cm |
| HĹBKA | 48 cm |
| VÝŠKA | 79 cm |
| HMOTNOSŤ | 14,6 kg |
| MATERIÁL | Kov, Ratan |
| HĹBKA SEDU | 37 cm |
| VÝŠKA SEDU | 62 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty4
Barový stôl 60x60cm Dekorhome
Barový stôl 60x60cm Dekorhome
Biela
Nie je skladom
144.10 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
130.20 €
Dub
Nie je skladom
155.30 €
Barový stôl Ø 60cm Dekorhome
Barový stôl Ø 60cm Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
96 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
116.60 €
Dub
Nie je skladom
202.50 €
Barový stôl 120x60 cm Dekorhome
Barový stôl 120x60 cm Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
156.90 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
196.10 €
Dub
Nie je skladom
199.60 €
Komoda so 6 zásuvkami borovica Dekorhome
Komoda so 6 zásuvkami borovica Dekorhome
Hnedá
Nie je skladom
266.90 €
Biela
Nie je skladom
247.30 €
Tmavosivá
Odoslanie do 10 dní
307.20 €
Bílá / hnědá
Nie je skladom
247.20 €











