- Domov
- Kuchyňa
- Barové stoličky
- Barová stolička zamat / kov Dekorhome
Barová stolička zamat / kov Dekorhome
Telefonická objednávka
Vychutnajte si pohárik vína, dajte si niečo na zub alebo si len tak oddýchnite na tejto barovej stoličke.
Stolička je čalúnená mäkkým zamatom, ktorý je príjemný na dotyk a ponúka optimálny komfort. Podstava z práškovo lakovanej ocele zaručuje mimoriadnu odolnosť, zatiaľ čo vstavaná opierka na nohy vám zase zaistí pohodlnejšie posedenie. Výšku otočnej barovej stoličky navyše ľahko upravíte pomocou mechanizmu s plynovým piestom.
Barová stolička predstavuje dokonalý doplnok do každého funkčného baru alebo jedálne.
Farba:
krémová / čierna
horčicovo žltá / čierna
ružová / čierna
vínová / čierna
modrá / čierna
svetlozelená / čierna
tmavozelená / čierna
hnedá / čierna
svetlosivá / čierna
tmavosivá / čierna
čierna / čierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
zamat / oceľ / preglejka
Rozmery:
šírka: 38,5 cm
hĺbka: 38,5 cm
výška: 63 - 83 cm
šírka sedu: 32 cm
hĺbka sedu: 32 cm
Hmotnosť:
5 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 38,5 cm |
| HĹBKA | 38,5 cm |
| VÝŠKA | 63 cm, 83 cm |
| HMOTNOSŤ | 5 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Masívne drevo |
| ŠÍRKA SEDU | 32 cm |
| HĹBKA SEDU | 32 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| TYP PODNOŽE | 1 centrálna noha |
| OPIERKY RUK | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.



















