- Domov
- Kuchyňa
- Barové stoličky
- Barová stolička BRIN
Barová stolička BRIN
Telefonická objednávka
DIZAJNOVÁ BAROVÁ STOLIČKA BRIN – ŠTÝL A ELEGANCE
Barová stolička BRIN je nepostrádateľným prvkom pre každú štýlovú domácnosť, modernú kuchyňu alebo luxusný bar či kaviareň. Jej béžová látka Velvet s dekoratívnym prešitím dodáva stoličke honosný a elegantný vzhľad, ktorý pritiahne pozornosť v každom interiéri.
POHODLIE A PRAKTIČNOSŤ
BRIN zaujme nielen svojim dizajnom, ale aj funkčnosťou. Vďaka výškovo nastaviteľnému a otočnému sedáku si nastavíte výšku presne podľa svojich potrieb a užijete si pohodlné chvíle pri jedálenskom pulte alebo v bare. Ergonomické rozmery a mäkké čalúnenie zaistí maximálny komfort.
STABILNÁ A ODOLNÁ KONŠTRUKCIA
Chrómová konštrukcia s pevným podstavcom garantuje stabilitu a nosnosť až 100 kg. Kvalitná Velvet látka s oderuodolnosťou 80 000 oderov (Martindale test) zaisťuje dlhú životnosť aj pri každodennom používaní. Stolička BRIN je spojením moderného dizajnu, pohodlia a praktickosti – ideálna voľba pre každý štýlový interiér!

TECHNICKÉ PARAMETRE
Farba:
béžová / chróm
Materiál:
Velvet látka / kov
Rozmery:
šírka: 53 cm
hĺbka: 50 cm
výška: 83-103 cm
výška sedu: 63-83 cm
hĺbka sedu: 40 cm
šírka sedu: 40 cm
Nosnosť:
100 kg
Hmotnosť:
7,5 kg

MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠÍRKA | 53 cm |
| HĹBKA | 50 cm |
| VÝŠKA | 83 cm, 103 cm |
| HMOTNOSŤ | 7,5 kg |
| NOSNOSŤ | 100 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| ŠÍRKA SEDU | 40 cm |
| HĹBKA SEDU | 40 cm |
| VÝŠKA SEDU | 63 cm, 83 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| TYP PODNOŽE | 1 centrálna noha, Otočná 360° |
| OPIERKY RUK | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty6
Barový stôl s regálom AUSTEN
Barový stôl s regálom AUSTEN
Biela
Skladom
128.70 €
Dub sonoma
Skladom
143 €
Bílá / beton
Skladom
143 €












