- Domov
- Kuchyňa
- Barové stoličky
- Barová stolička AUB-431
Barová stolička AUB-431
Telefonická objednávka
Moderná barová stolička v poťahovom materiáli pripomínajúca brúsenú kožu. Sedák aj operadlo sú efektne prešité v tvare diamantu. Centrálna kovová noha aj podstava sú lakované práškovou farbou vo farbe antracitu.
Stolička je výškovo nastaviteľná.
Farba:
hnedá
čierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
kov/látka
Rozmery:
šírka: 50 cm
hĺbka: 49 cm
výška: 96 - 117 cm
šírka sedu: 50 cm
hĺbka sedu: 36 cm
výška sedu: 62 - 83 cm
Hmotnosť:
9 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 50 cm |
| HĹBKA | 49 cm |
| VÝŠKA | 96 cm, 117 cm |
| HMOTNOSŤ | 9 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| ŠÍRKA SEDU | 50 cm |
| HĹBKA SEDU | 36 cm |
| VÝŠKA SEDU | 62 cm, 83 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| OPIERKY RUK | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Barový stôl HWC-A73
Barový stôl ATALANTA Dekorhome
Barový stôl ATALANTA Dekorhome
Čierna
Odoslanie do 14 dní
115.90 €
Dub divoký
Odoslanie do 14 dní
112.70 €



