Antibakteriálne matrace Kréta Dřevočal

Kód produktu: 5203473

Spresnite výber produktu

rozmery
Varianty potahů matrace KRÉTA

€ 405.60 S DPH

počet kusů
Dodanie do 10 dní
Radi vám poradíme
Po - Pá 8:00 - 16:30 h

Popis produktu

Žltozelená antibakteriálne pena zabraňuje výskytu roztočov a tvorbe baktérií. Táto strana je označená štítkom v poťahu. Zelená elastická pena je tvarovaná do masážnych nopov v siedmich zónach.
Tento matrac je vhodný pre alergikov.

Matrac možno použiť ako na všetky typy roštov tak aj na pevný podklad.

Výška matraca cca 19 cm
Nosnosť do 120 kg

Matrac sa vyrába v rozmeroch: 80x195,85x195,80x 200,85x200,90x200,140x200,160x200, 180x200
Možno vyrobiť aj atypický rozmer.

Výber poťahov matraca:

úplet:

Vyšší stupeň kvality v porovnaní s froté poťahom. Povrch je hladšia a silnejšia. Je prešitý dutým vláknom s vyššou gramážou. Týmto spôsobom dosiahneme lepšiu izoláciu od jadra matraca. Tento poťah je prešitý trojzónovým spôsobom (stred - hustejšie prešitie).

Aloe Vera:

Kvalitný poťah, ktorý obsahuje výťažok známej rastliny Aloe Vera barbaensis z rodu ľaliovitých. Má pozitívny vplyv na pokožku ľudského tela, pôsobí antibakteriálne. Postupne sa uvoľňujúce extrakt z AloeVera umožňuje dokonalú relaxáciu v spánku. Poťah, prešitý trojzónovým spôsobom, je príjemný na dotyk a štandartne votkané logo zaručuje nezameniteľnosť výrobku

Silverguard:

Silverguard je jedinečná technológia, ktorá zaručuje trvalú sviežosť a hygienu počas spánku. Eliminuje baktérie spôsobujúce zápach a chráni pred ich usadzovaním. Ochrana je trvalá aj po častom praní a čistení. Pri kontakte s pokožkou zachováva jej prirodzenú rovnováhu. Tento poťah obsahuje prírodné viskózové vlákno, ktoré v spojení s moderným dizajnom dodáva textílii luxusný charakter. Zaručuje vám absolútnu čistotu a pohodlie. SilverGuard® úprava: Využíva striebro ako jeden z najstarších a najznámejších spôsobov ochrany pred hubami a baktériami. Vďaka pôsobeniu strieborných iontov chráni textíliu pred mikroorganizmami a zabraňuje ich rozvoju prírodnou cestou. SilverGuard® zaisťuje konštantný sviežosť a hygienu lôžka, vysokú odolnosť proti oderu a žmolkovaniu. Poťah je prateľný na 60 ° C. Zloženie poťahu: 35% VISKÓZA, 2% POLYAMID, 63% POLYESTER ..

Medicott:


Značkový typ pleteného poťahu svojim špeciálnym zložením zabraňuje tvorbe a usadzovaniu domácich roztočov a tvorbu plesní má vynikajúce antibakteriálne účinky, ktoré sú dosiahnuté bez prídavku chemických látok. Tajomstvo úspešného fungovania spočíva v odstránení nečistôt z vlákien prírodnej bavlny, čím sa zamedzí potencionálnemu domovu plesní. Medicott má dlhotrvajúci účinok pri pravidelnej údržbe. Poťah je možné prať pri 60 ° C.

lyocell:

Materiál z čistého prírodného vlákna získaného z dreva technológiou šetriacou životné prostředí.Se všetkými svojimi vynikajúcimi charakteristikami Vám poskytuje počas spánku optimálne pohodlie. K jej popredným vlastnostiam patrí vysoká absorbčná schopnosť a veľmi rýchle odparovanie. Tieto vlastnosti zaručujú dokonalý pocit aj pre osoby s vyššou potivosťou. Mikrovlákna LezingLyocell dodávajú látke hodvábny lesk a sú odolné a necitlivé k mikroorganizmom. Poťah je možné prať pri 60 ° C.

Parametre

ŠÍŘKA
80 cm, 85 cm, 90 cm, 100 cm, 120 cm, 140 cm, 160 cm, 180 cm
DÉLKA
195 cm, 200 cm
VÝŠKA
19 cm
NOSNOST
120 kg
TYP MATRACE
Antibakteriální, Pěnová
MATERIÁL MATRACE
elastická pěna
OBOUSTRANNÁ
Ano
ROZDÍLNÁ TUHOST STRAN
Ano
BARVA POTAHU
Bílá
MATERIÁL POTAHU
Aloe Vera, Lyocell, Medicott, SilverGuard, Úplet
POČET ZÓN
7
SNÍMATELNÝ POTAH
Ano