Radi vám poradíme Po - Pá: 8:00 - 16:30 h
Rýchly dotaz

Napísali o nás na Heureka.sk

Zobrazit filtry

Osvetlenie do kúpeľne

Zariaďujete si kúpeľňu v novom štýle? Nezabudnite tiež na dôležité a často aj zbytočne zabúdané osvetlenie do kúpeľne, ktoré vám z nej pomôže vytvoriť útulné kráľovstvo ako z katalógu o bývaní. Na svietidlá do kúpeľne sú kladené vyššie nároky čo do odolnosti proti postriekaniu vodou. Ponúka sa hneď niekoľko možností. Vyberte si to pravé kúpeľňové osvetlenie a hneď ráno si môžete rozžiariť deň.

Dôležité osvetlenie zrkadla

Veľkú časť času vo svojej kúpeľni trávime pri umývadle a zrkadle. A práve preto sa oplatí investovať do kvalitného osvetlenia do kúpeľní v podobe svietidla nad zrkadlo. Doprajte si pre rannú alebo večernú hygienu dostatok svetla. Elegantne riešené kúpeľňové svietidlo bude skvele ladiť s vaším zrkadlom. Na prvý pohľad pôsobí veľmi nenápadne a ponúka tak praktické riešenie vhodné do každého interiéru. 

Elegantné a moderné stropné bodové vyhotovenie

Skvelú voľbu pre osvetlenie kúpeľňové ponúka aj moderné stropné bodové a klasické stropné vyhotovenie. Tento variant pôsobí veľmi elegantne a dokonale splynie s celkovým vzhľadom kúpeľne. Môže byť dokonca aj stmievateľné. 

Obľúbené LED svietidlá 

Obľúbeným a často vyhľadávaným riešením sú LED svietidlá pre kúpeľne. Ide o najúspornejšiu a najekologickejšiu možnosť. Tieto svietidlá do kúpeľní majú veľa výhod. Potešia vás okamžitým nábehom svetla a vyznačujú sa aj extrémnou životnosťou. V prípade šikovného variantu si ich navyše môžete nastavovať podľa svojich momentálnych potrieb.

Praktické súpravy s viacerými kusmi pre útulnejšiu atmosféru

Praktickým riešením sú tiež súpravy osvetlenia do kúpeľní s viacerými kusmi. Súprava svietidiel vám umožní osvietiť väčšiu plochu, čo oceníte napríklad pri rozmernejších zrkadlách. Okrem toho vám pomôžu vykúzliť luxusnú a útulnú atmosféru vo vašej kúpeľni.

Nábytok

Záhrada

Dizajnový nábytok

Osvetlenie

Obývacia izba

SEDACIE SÚPRAVY

Kuchyňa

Predsien

Kúpeľňa

Detská izba

Spálňa

Pracovňa

Veľký výpredaj nábytku

Skladovky

Náš blog a akcie

Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení