Radi vám poradíme Po - Pá: 8:00 - 16:30 h
Rýchly dotaz

Napísali o nás na Heureka.sk

Zobrazit filtry
Osvetlenie do kúpeľne Zariaďujete si kúpeľňu v novom štýle? Nezabudnite tiež na dôležité a často aj zbytočne zabúdané osvetlenie do kúpeľne, ktoré vá ...

Osvetlenie do kúpeľne

Zariaďujete si kúpeľňu v novom štýle? Nezabudnite tiež na dôležité a často aj zbytočne zabúdané osvetlenie do kúpeľne, ktoré vám z nej pomôže vytvoriť útulné kráľovstvo ako z katalógu o bývaní. Na svietidlá do kúpeľne sú kladené vyššie nároky čo do odolnosti proti postriekaniu vodou. Ponúka sa hneď niekoľko možností. Vyberte si to pravé kúpeľňové osvetlenie a hneď ráno si môžete rozžiariť deň.

Dôležité osvetlenie zrkadla

Veľkú časť času vo svojej kúpeľni trávime pri umývadle a zrkadle. A práve preto sa oplatí investovať do kvalitného osvetlenia do kúpeľní v podobe svietidla nad zrkadlo. Doprajte si pre rannú alebo večernú hygienu dostatok svetla. Elegantne riešené kúpeľňové svietidlo bude skvele ladiť s vaším zrkadlom. Na prvý pohľad pôsobí veľmi nenápadne a ponúka tak praktické riešenie vhodné do každého interiéru. 

Elegantné a moderné stropné bodové vyhotovenie

Skvelú voľbu pre osvetlenie kúpeľňové ponúka aj moderné stropné bodové a klasické stropné vyhotovenie. Tento variant pôsobí veľmi elegantne a dokonale splynie s celkovým vzhľadom kúpeľne. Môže byť dokonca aj stmievateľné. 

Obľúbené LED svietidlá 

Obľúbeným a často vyhľadávaným riešením sú LED svietidlá pre kúpeľne. Ide o najúspornejšiu a najekologickejšiu možnosť. Tieto svietidlá do kúpeľní majú veľa výhod. Potešia vás okamžitým nábehom svetla a vyznačujú sa aj extrémnou životnosťou. V prípade šikovného variantu si ich navyše môžete nastavovať podľa svojich momentálnych potrieb.

Praktické súpravy s viacerými kusmi pre útulnejšiu atmosféru

Praktickým riešením sú tiež súpravy osvetlenia do kúpeľní s viacerými kusmi. Súprava svietidiel vám umožní osvietiť väčšiu plochu, čo oceníte napríklad pri rozmernejších zrkadlách. Okrem toho vám pomôžu vykúzliť luxusnú a útulnú atmosféru vo vašej kúpeľni.

Zobrazit popis
Skrýt popis

Nábytok

Dizajnový nábytok

Osvetlenie

Obývacia izba

SEDACIE SÚPRAVY

Kuchyňa

Predsien

Kúpeľňa

Detská izba

Spálňa

Pracovňa

Veľký výpredaj nábytku

Záhrada

Skladovky

Náš blog a akcie

Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení