E-shop je plne funkčný. Opatreniami chránime svojich zamestnancov a zákazníkov. BEZKONTAKTNÉ DORUČENIE A OPATRENIA

Dizajnové štýlové lampy

Dizajnové štýlové lampy

Chcete si do svojho domova zaobstarať praktickú, ale aj krásnu dekoráciu? Stavte na stolové lampy či stojacie lampy! Stačí, keď štýl tohto svietidla zladíte so štýlom, ktorý u vás doma prevláda.


Dnes už sa dajú kúpiť lampy všetkých veľkostí, tvarov, farieb a štýlov ... stačí si vybrať;) Niekto vyznáva čistú eleganciu, iný má rád modernu, ďalšie môže unikať na prvorepublikovej nábytku.

Paraván - chytré členenie priestoru

Paraván - chytré členenie priestoru

Všetci určite viete, čo je to paraván. Vídali sme ich na zámkoch, v múzeách, vo filmoch pre pamätníkov ... Ale verte, že títo "starouškové" nepatrí zďaleka do starého železa, ba naopak, vracajú sa do módy a stávajú sa obľúbenou súčasťou našich domovov.

... A neplní len funkciu okrasnú, ale aj praktickú:

  • môžete ich použiť ako deliacu priečku vo vašej reštaurácii, kaviarni, hoteli 
  • ak ste lekár(ka), potom je paraván neoddeliteľnou súčasťou vašej ordinácie 

Aj obyčajný a Troha interiér sa vďaka paravánov môže premeniť na nevšedný. Buďte štýlový a kúpte si tohto eleganního spoločníka: TU

Zamerané na matrac 1 +1 zdarma

Zamerané na matrac 1 +1 zdarma

Vedeli ste, že naozaj dobré matrace majú až 7 zón tuhosti? A ak sa jedná a matrac najvyššej kvality, možno jej tuhosť v priebehu vášho života meniť?

Napríklad u tehotných žien sa na čas zvýši ich váha a nároky na kvalitný spánok sa rapídne zmení. Matrac sa v takomto prípade dá vystužiť vložením tzv. Stužovacích valcov (u penové matrace).

Naozaj dobrá matrac by mala "dýchať" - odvetrávať pot, nepolcovat zápach. Tiež by ste mali mať možnosť ju pravidelne ošetrovať proti nečistotám (hlavne prachu a roztočom). Pri týchto procedúrach by nemala matrac meniť svoje vlastnosti!

Pozrite sa na aktuálnu ponuku: ZDE

Televízne stolíky

Televízne stolíky

Rovnako ako ostatné kusy nábytku, aj výber TV stolíka sa riadi rovnakými pravidlami. Opäť nezabudnite na to, že aj tento kúsok musí ladiť k zvyšku nábytku v obývacej izbe, kde máte väčšinou televíziu umiestnenú. Pohovka, konferenčný stolík, TV stolík ... to je trojka, ktorá by mala k sebe ladiť predovšetkým;-)

Rozhliadnite sa teda po vašom obývacej izbe a popremýšľajte, ktorý kúsok by bol vhodný práve pre vás. A nezabudnite zhodnotiť tiež materiál, veľkosť a nosnosť stolíka!

PS: Samotné umiestnenie TV je tiež veľmi dôležité. V obrazovke by sa vám nemalo odrážať svetlo z okien. Vášho miláčika by ste tiež nemali stavať blízko kúrenia či krbu. To by mu vážne neurobilo dobre.

Moderná jedálenská stolička

Moderná jedálenská stolička

Hľadáte zaujímavý jedálenský set do kuchyne! Máme pre vás vianočné ponuku na akčné ceny a u väčšiny setov s dopravou zadarmo.

Naša ponuka jedálenských setov je z rôznych materiálov napr.:

- Drevené jedálenské sety

- Jedálenské sety sklenenom

- Jedálenské sety lamino

- Lacné jedálenské sety

  - Aj jedálenský sety podľa počtu stoličiek k stolu tzn 2 + 1, 4 + 1, 6 + 1

Farby a farbičky vhodné do spálne

Farby a farbičky vhodné do spálne

Viete, že nie každá farba sa hodí do každej izby? Avšak, ako sa dostaneme k samotným farbám, ktoré by ste chceli mať na stene v spálni, zamyslite sa nad štýlom celej izby. Všímajte si maličkostí.

Aký máte nábytok? Máte na zemi koberec, alebo drevenú podlahu? Je nábytok svetlý, alebo naopak tmavý. To všetko musí byť v rovnováhe, aby ste dosiahli dokonalého efektu harmonické spálne. Miestnosti, kde odpočívate, kde zaspávate a ráno sa prebúdzate.

Pri výbere farby berte tiež na vedomie, že môže spôsobiť optické zväčšenie, alebo naopak zmenšenie celého priestoru. Vie tiež pôsobiť blahodarne na vašu psychiku, alebo tiež nepriaznivo.

Nepodceňujte výber roštu k posteli!

Nepodceňujte výber roštu k posteli!

Mohlo by sa vám nevyplatiť, ak budete pri výbere roštu do postele príliš sporiví. Kvalitný rošt je totiž polovicou cesty ku kvalitnému spánku. Ak sa potom kvalitný rošt spojí aj s kvalitným matracom, potom máte o postarané io kvalitný spánok;-)

Ako pri výbere matraca, tak pri výbere roštu veľa záleží na množstve parametrov, ktoré je nutné brať do úvahy. Určite všetci viete, že by ste mali vziať do úvahy vašu výšku a váhu, ale tušili ste, že záleží aj veku a pohlavi? Ženy a muži sú čo sa týka stavby tela odlišní. Rovnako tak v rôznom veku máme odlišné nároky

Dekorácie váš príbytok rozsvieti!

Dekorácie váš príbytok rozsvieti!

Nie je nič horšie než úplne holé múry, žiadne doplnky, dekorácie ... Myslíte si taky, že dušu vášmu bývaniu dávajú až tyhle maličkosti? My rozhodne áno.

Keď vojdete do vášho domu, domčeka, alebo bytu, musíte cítiť, že ste doma. Cítiť sa tam dobre. Spokojne.

Rozhliadnite sa u vás. Máte na stenách nejaký ten obrázok? Na poličke fotku celej vašej rodinky a na gauči si hovie farebné vankúše? Tak bezva, my tlieskame! To je totiž tá pravá atmosféra správneho domova.

Hľadám vhodnú kancelársku stoličku - Zn. pohodlie predovšetkým

Hľadám vhodnú kancelársku stoličku - Zn. pohodlie predovšetkým

Keď už sme v minulom príspevku "načali" ty kancelárske stoličky, bolo by vhodné túto tému prebrať dôkladnejšie.

Uvedomujete si, že stoličky, na ktorej sedíte, keď pracujete, je jednou z najviac zanedbávaných pracovných pomôcok? Lipneme na tom, aby sme mali najmodernejšie technické vybavenie, ale výberom stoličky sa nikto príliš nezaoberá.

Schválne. Koľko hodín denne sedíte pri počítači? A bolí vás chrbát? Príčin môže byť hneď niekoľko, ale tá najviac pravdepodobná je, že sedíte denne na zdraviu škodlivé stoličke!

Kam s posteľou?

Kam s posteľou?

Kúpili ste si novú posteľ, vybrali ste tú správnu matrac aj rošt a napriek tomu sa ráno prebúdzate unavení a zlámaní? A premýšľali ste už o tom, že v tomto vašom stave môže hrať veľkú rolu aj to, kam ste posteľ v spálni postavili? Nebudeme vám tu rozprávať o geopatogénnych zónach, to treba nabudúce. Ale aj taká jednoduché pravidlá, ktorá vám za chvíľu na tejto stránke vypíšeme, vám môžu veľa skvalitniť spánok;-)

Ak teda to, že sa ráno prebúdzate úplne bez energie a najradšej by ste sa vrátili späť do perín a prespali zvyšok dňa, je váš prípad, čítajte ďalej.

Jedálenské sety všetkých druhov a farieb stôl + stoličky

Jedálenské sety všetkých druhov a farieb stôl + stoličky

Tiež milujete chvíľky, kedy sa celá vaša rodina zíde pri jednom stole?


My tiež, a preto vám prinášame inšpiráciu v podobe jedálenského setu: TU
Čo treba ten na obrázku? Dizajnový kúsok vo vysokom lesku, ktorý je v súčasnosti toľko populárne;-)

Kam s ním? Na konferenčný stolík!

Kam s ním? Na konferenčný stolík!

Konferenčný stolík je naozaj nutnosť. Už len preto, že je to najčastejšie miesto, kam odkladáme ovládanie k televízii:-) Ale vážne. Dokážete si predstaviť obývačka bez konferenčného stolíka? My nie. Pokladáme si naň noviny, kávu, mobilné telefóny. Spolu so sedacou súpravou tvoria nerozlučnú dvojku. Je to stredobod vesmíru .... teda obývačke:-)

Skrátka sa zhodneme, že konferenčný stolík je dôležitá vec.

Dizajnový nábytok

Dizajnový nábytok

Dekorhome ponúka zaujímavý dizajnový nábytok za priaznivé ceny. V ponuke nájdete nábytok v týchto kategóriách: jedálenské a barové stoličky, jedálenské stoly, konferenčné stolíky, vešiaky, atď. V rôznych materiáloch a farbách. Nábytok je možné vkusne kombinovať. Ponuka sa stále rozširuje.