Matrac 1+ 1 zadarmo z bio peny Riga Dřevočal

Dodanie do 10 dní
€ 646.40
€ 332.80

Popis a špecifikácia: Matrac 1+ 1 zadarmo z bio peny Riga Dřevočal

Benefity: 1+1 zdarma

Kód produktu: DR005-Riga

Výrobca: DŘEVOČAL

Matrace lenivá pena

Matrac z lenivej peny sa vďaka svojim vlastnostiam radí medzi najpredávanejšie posteľové matrace. Sú plnené viscoelastickou, termoaktívna penou s pamäťou, ktorá si vyslúžila označenie lenivá pena.
Veľmi oceňovanou vlastnosťou peny je úprava tuhosti podľa tlaku a tepla ľudského tela. Keď si na ňu ľahnete, pena sa postupne uvoľní a zmäkne. Pena optimalizuje svoju tuhosť a tvar podľa absorbovaného tepla a zaručuje výborné prispôsobenie matraca pri všetkých polohách spánku. Lenivá pena je vždy použitá na ložnej ploche matraca a je charakteristická efektom pomalého vracania sa do pôvodnej polohy.
Matrac z lenivej peny sú veľmi komfortné, majú vynikajúce ortopedické vlastnosti a dlhú životnosť. Ak spíte prevažne na boku, tento typ matraca pre vás bude ideálnou voľbou. V našej ponuke nájdete vysoko kvalitné a luxusné matrace kombinujúce vlastnosti studenej a lenivej peny.
Poradíme vám, ako vybrať správny matrac, aký zvoliť poťah a pomôžeme vám tiež s výberom rozmeru matraca. Stačí nás kontaktovať.

Náš sortiment nájdete aj na www.inpostele.cz, kde objavíte nielen matraca, ale aj veľa ďalších produktov.