Radi vám poradíme Po - Pá: 8:00 - 16:30 h
Rýchly dotaz

Napísali o nás na Heureka.sk

Zobrazit filtry

Osvetlenie

Interiér okrem nábytku potrebuje tiež dôležité osvetlenie, ktoré nielen poslúži ako zdroj svetla, ale tiež každú miestnosť od predsiene, cez kuchyňu a kúpeľňu až po spálňu príjemne oživí. Vyberte si praktické a moderné osvetlenie podľa miestnosti a zariaďte si domov presne podľa svojho vkusu.

Pre každú miestnosť ideálne osvetlenie

Vyberte si ideálny zdroj svetla pre každú miestnosť zvlášť. Zatiaľčo pre obývaciu izbu sú vhodné najrôznejšie stropné svietidlá a lustre, do kuchyne sa hodia závesné svetlá a LED osvetlenia. Pre detskú izbu sú ideálnou voľbou stolné lampy a stojace lampy. Kúpeľniam budú sedieť stropné kúpeľňové svietidlá a LED svetlá. Do predsiene sú skvelým riešením svetlá s pohybovým senzorom, v tých väčších a v chodbách si potom uplatnenie nájdu bodové svetlá.

Dizajnové svetlá pre osvieženie interiéru

Pre osvieženie interiéru sú ako stvorené dizajnové svetlá. Skvele sa hodia do každej miestnosti, ktorú oživia a dodajú jej zaujímavejší a luxusnejší vzhľad. Dizajnové osvetlenia klasických tvarov aj extravagantného vzhľadu ponúkajú skvelý kompromis kvality a ceny. 

Stolné lampy nielen ako dekorácia

Stolné lampy poslúžia nielen ako dekorácie, ale tiež na osvetlenie písacieho stolu v pracovni alebo v detskej izbe. Úžasne sa hodia aj do spálne, kde sa dajú umiestniť na nočné stolíky. Vďaka tomu, že sú flexibilné, je možné ich podľa potreby presúvať. 

Obľúbené bodové svetlá

Obľúbenou voľbou sú bodové svetlá. Sú moderným trendom a pomaly začínajú valcovať klasické typy osvetlení. Bodové osvetlenie si nájde využitie v interiéri aj exteriéri. Moderné bodové svietidlá sa hodia do akejkoľvek miestnosti, ale aj na terasy alebo vstupné priestory do domu. Riešením môžu byť aj pre osvetlenie jedálenského stolu alebo pracovného stolu.

Nábytok

Záhrada

Dizajnový nábytok

Osvetlenie

Obývacia izba

SEDACIE SÚPRAVY

Kuchyňa

Predsien

Kúpeľňa

Detská izba

Spálňa

Pracovňa

Veľký výpredaj nábytku

Skladovky

Náš blog a akcie

Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení