Radi vám poradíme Po - Pá: 8:00 - 16:30 h
Rýchly dotaz

Napísali o nás na Heureka.sk

Vianoce sú takmer za dverami! Čas nádherne nazdobených stromčekov, darčekov, pohody a pokoja. Lenže Vianoce sú pre mnohých tiež jedným z najviac stresujúcich období v roku, pretože vymýšľanie a nákup všetkých darčekov stojí mnohokrát veľké úsilie, čas aj peniaze. Aby sme vám vianočné nákupy čo najviac uľahčili, zostavili sme pre Vás zoznam tých NAJ vianočných darčekov, ktoré si užije celá rodina.

Čo hovoríte napríklad na tento majestátny závesný luster až s pätnástimi zakrivenými ramenami a tvarovanými aplikáciami, ktorý vo vašom byte či dome rozšíri luxusnú eleganciu a stane sa stredobodom každého priestoru?

Doprajte si pocit luxusu v nafukovacej vírivke. Sami, s rodinou alebo priateľmi, vírivka je s objemom vody 1000 litrov určená pre 4 až 6 osôb. Nechajte stresové napätie odplávať v prúde teplej bublinkovej vody a vychutnajte si relaxáciu v pokoji na záhrade, terase či priamo u vás doma. Napríklad hneď na Vianoce!

Máte malý byt alebo malé izby a stále sa trápite hľadaním spôsobu, ako takýto priestor čo najlepšie využiť? Máme pre vás ideálne riešenie. Skladací stôl na stenu je viacúčelový písací stôl, s ktorým vytvoríte pracovný kútik bez toho, aby zaberal veľa miesta. Na jeho boku sa nachádza čierna tabuľa vhodná na písanie kriedou, ktorá poskytuje vašim deťom priestor na kreslenie a kreatívnu tvorbu. Ideálny darček, z ktorého majú úžitok všetci!

Vďaka tomuto impozantnému dvojmiestnemu polohovaciemu TV kreslu si doma môžete vytvoriť autentický zážitok ako z kina. Kreslo zaujme nielen najvyšším komfortom sedenia, ale je tiež funkčne úplne neprekonateľné - v tomto kinokresle sa každý filmový večer stane dokonalým zážitkom!

Rodina sa najčastejšie schádza pri jedle. Čo tak zaobstarať nový dizajnový stôl, ku ktorému sa konečne všetci pohodlne zmestia? Z našej širokej ponuky jedálnych stolov si určite vyberiete ten pravý, ktorý sa čoskoro stane právoplatným členom rodiny.

Nábytok

Premium nábytok

Osvetlenie

Sauny

Veľký výpredaj nábytku

Náš blog a akcie

Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení